in

Prometeus Network nedir?  

Prometeus Network nedir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. İlk olarak influencer marketing alanına yönelik geliştirilen Prometeus (PROM), bunun devamında ise tıp ve sigorta alanlarına ait veri sektörüne de giriş yaptı. PROM  Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Peki, Prometeus Network nedir? İşte, Prometeus Network nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Kripto para borsasının gözde ismi Prometeus Network nedir sorusuyla gündemde. PROM, data brokerage ile ilgili problemleri çözmeyi hedefleyen bir projedir. Tamamen merkeziyetsiz ve güvenli olduğu ifade edilen proje, data brokerage sektörünün gerçek dünyaya ait problemlerini çözmeyi amaçlıyor ve bu doğrultuda ilerliyor. Peki, Prometeus Network nedir? İşte, Prometeus Network nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Prometeus Network nedir?  

Prometeus Coin, bu ağın ve sistemin temelinde yer alan kripto para birimi olarak ifade edilebilir. Ağdan alınacak bütün hizmetler için PROM Coin alım satımı yapılması gerekmekte. Prometeus Labs tarafından geliştirilen kripto para birimi, arkasında yer alan veri bilimcileri ve girişimciler ile direkt olarak Binance İnovasyon Bölgesi kapsamında da listelendi. Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. 

Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Binance USD’yi yani BUSD’u işaretleyin. Prometeus bugünkü fiyatı ₺116,34 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺60.575.218 TRY. Prometeus son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #152, piyasa değeri ₺1.913.828.778 TRY. Dolaşımdaki arz 16.450.000 PROM coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. 

BUSD aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın. Açılan kısımda sağ üstten BUSD sekmesini seçerek, arama butonuna PROM  yazın ve altta açılan PROM/BUSD çiftini seçin. Daha sonra ortadaki “PROM AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin. İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek PROM Coin alma işlemini tamamlayın. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0