in

Cover Protocol Coin nedir?  

Cover Protocol Coin nedir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Dünyanın önde gelen kripto para ve Bitcoin borsası Binance, yayınladığı blog gönderisi ile Cover Protocol (COVER) için listeleme duyurusunda bulundu. Binance, COVER coini Innovation Zone kapsamında Türkiye saati ile 08.00’de listeledi. Peki, Cover Protocol Coin nedir? İşte, Cover Protocol Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Kripto para borsasında sıkça araştırılan Cover Protocol Coin nedir sorusu gündemde. Cover Protocol, takas edilebilen belirteçler ile eşler arası (peer to peer) bir sigorta sistemi sağlar. Ağ katılımcılarının ortak hedefe ulaşmasını sağlayan bir teşvik sistemi olan matematiksel eğri bonding curve aksine, sigorta fiyatlandırmasını piyasanın belirlemesine olanak tanır. Peki, Cover Protocol Coin nedir? İşte, Cover Protocol Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Cover Protocol Coin nedir?  

CoinGecko verilerine göre Cover Protocol son 7 günde neredeyse %110 oranında yükseldi. COVER’ın bu hafta başarılı bir performans göstermesindeki önemli sebeplerden biri Binance duyurusu yanı sıra Yearn.finance (YFI) hamlesi olarak gösterildi. Binance borsasında listelendikten sonra bu sabah COVER fiyatı kendi rekoru olan 717 dolara kadar tırmandı. Ardından COVER 100 doların üzerinde bir düşüş gösterse de son 1 saatte gösterdiği %5 artış ile şu an 635 dolardan işlem görüyor.  

COVER Protocol bugünkü fiyatı ₺1.928,50 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺8.775.222 TRY. COVER Protocol son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #780, piyasa değeri ₺120.696.397 TRY. Dolaşımdaki arz 62.586 COVER coin ve maksimum seviyede. 70.200 COVER coin.

Cover Protocol, DeFi kullanıcılarını akıllı sözleşme risklerine karşı korumayı amaçlar. COVER merkeziyetsiz projeler ve kullanıcıları arasında güven ortamı sağlamaya çalışarak, DeFi sektörünü çalkantılı görünümünden kurtarmayı hedefler. Cover Protocol misyonunu; merkezi ve merkeziyetsiz finans dünyaları arasındaki boşluğu doldurarak DeFi’nin kapılarını tüm yatırımcılara açmak olarak belirtmiştir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0