in

Apple silme bezi nedir? İşte merak edilenler

Apple silme bezi veya Apple’ın kendi tabiriyle Apple Parlatma Bezi, şirketin 2021 yılında satışa sunduğu bir bezdir. Bu bezin en büyük farkı ise fiyatının oldukça yüksek olması ve Apple’ın doğrudan mağazasında bu ürüne yer vermesidir. Peki Apple temizleme bezi nedir? Ne işe yarar? Apple temizleme bezi neyden yapılır? İşte merak ettiğiniz önemli noktalar…

Apple silme bezi ilk kez duyurulduğunda pek çok kişi şaşkınlık yaşamış ve fiyatını duyanların arasında da alay konusu olmuştu. Türkiye’de 269 TL gibi hayli yüksek bir fiyattan satılan bu özel bezler, doğrudan Apple’ın kendi mağazalarından ve internet sitesi üzerinden temin edilebiliyor. Peki Apple silme bezi nedir? Diğer bezlere kıyasla ne gibi bir mucizesi var?

Apple silme bezi, Apple cihazları için özel olarak üretilen bir bez. Cihazlar oldukça hassas bir yapıda olduğundan herhangi bir aşındırma sorunu da yaşanmıyor çünkü yuşumak malzemeden üretilmiş.

Nano-textyre cam dahil olmak üzere Apple ekranlarını güvenle ve etkili bir şekilde bu bez ile temizleyebiliyorsunuz. Diğer bir deyişle Apple silme bezi ile dünya devi, ürünlerini temizlemek isteyenlerin yanlışlıkla ekranları çizmesinin önüne geçiyor.

Ancak bir bezin 300 TL’ye varan fiyatlara satılması pek çok kullanıcı tarafından alaya alınıyor. Ancak bu ürünlerin satış rakamları konusunda Apple’dan herhangi bir açıklama da henüz yapılmış değil.

Apple.com.tr’ye girdiğinizde Apple Parlatma Bezi ismiyle ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0