in

Flamingo (FLM) Coin nedir?  

Kripto para borsasıyla yakından ilgilenen pek çok kişi Flamingo (FLM) Coin nedir sorusunu araştırıyor. Flamingo, kapsamlı bir DeFi altyapısı sağlamak için birden fazla modülü entegre eden bir DeFi protokol kümesidir. Kullanıcılar Flamingo’ya trader, staker ve likidite sağlayıcıları olarak katılabilir. Peki, Flamingo (FLM) Coin nedir? İşte, Flamingo (FLM) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Flamingo (FLM) Coin nedir sorusu gündemde. Flamingo, bazı ürünleri ve özellikleri piyasaya sürmeyi planlıyor: Wrapper, Bitcoin, Ethereum, Neo, Ontology ve Cosmos-SDK tabanlı blok zincirleri için çapraz zincir varlık ağ geçididir. Kullanıcılar, Neo blok zincirindeki BTC, ETH, NEO, USDT ve ONT gibi tokenları NEP-5 tokenleri (nETH, nNEO, nUSDT, nONT, vb.) olarak kilitleyebilirler. Peki, Flamingo (FLM) Coin nedir? İşte, Flamingo (FLM) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Flamingo (FLM) Coin nedir?  

Piyasaya sürülmesi ile birlikte kullanıcıların Staking yapmaya gerek kalmadan alım-satımını yapabildikleri Flamingo Coin, hızlı bir başlangıç yaptı. Bugünden önce BNB ve BUSD kullanarak Staking yapılarak FLM sahibi olunabiliyordu. Popüler borsalar, 28 Eylül tarihinde FLM’yi BTC, BNB, ETH, BUSD ve USDT işlem çiftleri ile listeledi.  Flamingo bugünkü fiyatı ₺4,59 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺207.465.348 TRY. Flamingo son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #358, piyasa değeri ₺688.906.503 TRY. Dolaşımdaki arz 150.000.000 FLM coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. 

Flamingo Coin ve Özellikleri 

Flamingo’yu oluşturan 6 adet unsur vardır;  

Wrapper : Çapraz zincir varlık ağ geçidi. 

Swap : Zincirin içindeki likidite sağlayıcısı. 

Vault : Tek bir noktadan varlıkların yönetilmesi 

FUSD : Sentetik bir stablecoin varlık. 

Perp : Sürekli sözleşmeli AMM tabanlı ticaret platformu 

DAO : Platform’un yönetişimi açısından Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO). 

Toplamda 6.250.000 adet Flamingo Coin, Launchpool tarafından dağıtılacağı açıklandı. Bu dağıtılan miktar FLM’in token arzının %4’üne tekabül ediyor. FLM’in toplem token arzına baktığımızda ise 150 milyon olarak bilinmekte. Staking ile FLM kazanmak ise 1 ay boyunca aktif olacak. 27 Eylül – 27 Ekim tarihleri arasında kripto para kullanıcıları Staking yaparak FLM kazanabilir. Staking ve Yield Farming hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ” Yield Farming Nedir? ” adlı blog yazımıza göz atabilirsiniz.  

Flamingo Coin (FLM) Nasıl Alınır? 

Flamingo [FLM] almak için popüler kripto para borsalarını kullanabilir ve BTC, ETH, USDT gibi kripto para çiftleri ile alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cointral’e üye olarak birçok kripto para birimini hızlı ve düşük komisyon oranları ile satın alabilirsiniz. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0