in

iPhone kulaklık fiyatları

iPhone kulaklık fiyatları ile ilgili Google’da yoğun bir arama yapılıyor. Özellikle de yeni iPhone modellerinde kutu içeriğinde kulaklığın yer almaması, kullanıcıların ayrıca kulaklık satın almasını zorunlu hale getiriyor. Peki iPhone kulaklık fiyatları ne kadar? iPhone kulaklıkların en iyisi hangisi olabilir?

iPhone kulaklık fiyatları, her keseye hitap ediyor. Premium kalitede bir kulaklık arıyorsanız fiyatlar 5 bin TL’yi dahi aşarken, uygun bir kablolu kulaklık alarak da 100 TL’nin dahi altında fiyatlarda kulaklık bulmak mümkün. iPhone kulaklık fiyatlarını araştırıyorsanız önce şu tercihi yapmanız gerekiyor: Aradığınız kulaklık kablolu mu kablosuz mu? Kulak içi mi kulak üstü mü?

iPhone kulaklık fiyatları modele göre değişiklik gösteriyor. Uygun fiyatlı bir kulaklık edinmek istiyorsanız seçiminiz kablolu kulaklıklardan yana olmalı. Apple EarPods da bunun için biçilmiş kaftan. Fiyatı ise şu sıralar 300 TL seviyelerinde.

Ancak Apple marka kablolu kullanmak zorunda değilsiniz. Piyasada iPhone’lara uygun pek çok kulaklık bulunuyor. Ancak bu kulaklıkların 3.5 mm yuvası bulunmayan iPhone’lar özelinde lightning ucuna sahip olması da bir gereklilik. Bu nedenle bu ayrıntıyı da kesinlikle atlamayın.

Eğer kesenin ağzını biraz daha açmak istiyorsanız tercihiniz kablosuz kulaklıklardan yana olabilir. AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro bu açıdan önerilebilecek modeller.

Ancak AirPods serisinin fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Bu nedenle daha ucuza kablosuz kulaklık arıyorsanız Huawei, Honor gibi farklı markaların ürünlerine göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0