in

iphone 11 batarya kaç mah?

iPhone 11 batarya ömrü merak edilen özelliklerden biri. iPhone serisinin en popüler modellerinden biri olan iPhone 11, uzun batarya ömrüne sahip olmasa da, daha eski model iPhone’lara kıyasla daha iyi bir performans gösteriyor. Peki iPhone 11 batayra kaç mah? iPhone 11 batarya ömrü ne kadar? iPhone 11 batarya süresi nedir?

Apple’ın yeni iPhone modellerinden biri olan iPhone 11, Türkiye’de pahalı denebilecek fiyatlara satılsa da, daha yeni iPhone modelleriyle karşılaştırıldığında uygun fiyatlı denebilir. Bu telefonu alacakların merak ettiği konulardan biri de iPhone 11 batarya ömrü. Peki iPhone 11 batarya ömrü kaç mah?

iPhone 11, bir gün boyunca rahat bir şekilde size eşlik edecek bir telefondur. Ancak kullanım alışkanlığınıza bağlı olarak bu sürenin de değişebileceğini hatırlatmak isteriz. 3110 mAh kapasiteye sahip olan bataryası ise size bir gün kazandırır. Ancak diğer gün mutlaka şarja takmanız gerekiyor.

3110 mAh aslında düşük denebilecek bir ömür sunar. Günümüzde 6000 maH kapasiteli bataryalı telefonlar bile görülürken, yarı yarıya az olan iPhone 11, çok büyük bir performans göstermez.

Örneğin realme C21Y modeli, 5000 mAh kapasiteli bataryasıyla gelen bir Android telefondur. Giriş seviyesinde olan bu telefon 2 günü çok rahat çıkarabiliyor. iPhone 11 ise bir günü ancak devirebiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0