in

iPhone 6S ekran fiyatı nedir?

iPhone 6S ekran fiyatı orjinal ve yan sanayi olmakla birlikte farklı fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Peki kullanıcılar iPhone 6S’in ekranı zarar gördüğünde ne yapmalı? Hangi fiyattan nereden ekranını değiştirmeli? iPhone 6S ekran fiyatı nedir?

Apple’ın eski iPhone modellerinden biri olmasına karşın halen güncelleme desteği sunulan ve iOS 15 güncellemesini de indirebildiğiniz iPhone 6S, tasarım itibariyle de dayanıklı bir telefon denebilir. Ancak bir kaza sonucu ekran zarar gördüğünde, kırıldığında ya da büyük çizikler olduğunda ekranın değişim vakti gelmiş demektir. iPhone 6S ekran fiyatı ise bu noktada belirleyici oluyor. Ekranı nereden almalı?

iPhone 6S ekran fiyatı başvuracağınız yere göre değişiklik gösterebilir. Söz gelimi siz bir telefoncuya gidip de bu değişimi yan sanayi bir ürünle yapmak isterseniz ön cam için 300 TL, ekran değişimi için de 420 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak yan sanayi ürünleri her ne kadar uygun fiyatlı gibi görünse de uzun vadede kullanıcıyı yeniden masrafa sokabilme ihtimalinin yüksek olması nedeniyle pek önerilmez.

Bu nedenle ekran değişimini doğrudan orjinal bir ekranla yapmak doğru bir yoldur. Apple’ın verdiği fiyatlara göre iPhone 6S ekran onarımı için gereken fiyat 1529 TL’dir. Bu fiyatların dolar kuruna bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini de aklınızdan çıkarmayın.

iPhone 6S, eski bir iPhone modeli. Bu telefon için bu yüklü parayı vermek aklınızda soru işaretleri yaratabilir. Ancak kısa sürede bozulacak bir yan sanayi ürünü almak varken orjinal almakta yarar var. Yeni bir iPhone alacaksanız da fiyatların epey yükseldiğini de hatırlatmak isteriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0