in

POLS Coin nedir?  

POLS Coin nedir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Polkstarter (POLS), farklı blockchain ağlarında piyasaya sürülen tokenlar ile token havuzlarının alım satımının yapıldığı bir protokoldür. Piyasaya yeni giren projelerin merkeziyetsiz ve farklı ağlarla işbirliği içerisinde fonlama alabilmesi için hayata geçirilen Polkastarter, yaptığı halka açık veya özel satışlarla son günlerde en çok konuşulan projelerden birisi oldu. Peki, POLS Coin nedir? İşte, POLS Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Kripto para borsasıyla ilgilenen pek çok kişi POLS Coin nedir sorusuna yanıt arıyor. Ağın kendi kripto para birimi olan POLS, yapılacak olan token satışlarına katılım şansını arttırıyor. Daha önce whitelist olarak adlandırılan alım yapabilecekler listesine katılmak için en az 1.000 POLS sahibi olmak gerekiyordu. Yeni yapılan bir duyuru ile ise bu miktar 3.000 POLS’a çıkartıldı. Peki, POLS Coin nedir? İşte, POLS Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

POLS Coin nedir?  

Polkastarter platformu tabanlı yapılacak olan yeni token satışlarına yani IDO’lara katılabilmek için sadece 3.000 POLS sahibi olmak yeterli değil. Buna ek olarak her bir token satışı için ilgili projelerin farklı şartları da olabiliyor. Açık arttırma usulü yapılan satışlarda ise maksimum alınabilecek miktarlar önceden belirleniyor. POLS Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,59 dolardan işlem görüyor ve en büyük 252. kripto para konumunda. Sosyal medyada inanılmaz bir ivme yakalayan POLS’un IDO satışlarına devam etmesi ile birlikte fiyatı ile başarısını da arttırması mümkün. 

Polkastarter bugünkü fiyatı ₺15,57 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺315.730.972 TRY. Polkastarter son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #280, piyasa değeri ₺1.047.849.778 TRY. Dolaşımdaki arz 67.299.500 POLS coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. 

POLS Coin Projelerine Nasıl Katılım Sağlanır? 

Polkastarter IDO’larına katılım sağlamak için atılması gereken adımlar oldukça basit: Polkastarter sitesine girin ve kullandığınız cüzdanı bağlayın. Daha sonra ana sayfada görülen token satışlarından hala alıma açık olanları seçip, “Join Pool” ifadesine tıklayın. Şartları okuyup size uygunsa kabul ettikten sonra, havuzdaki minimum ve maksimum yatırım miktarlarını inceleyin. Ne kadar ETH göndermek istediğiniz belirleyip, Join Pool seçeneğine yeniden tıklayın. İşlemi cüzdanınızdan onaylayın ve havuz tamamen dolunca tokenlerinizi cüzdanınızdan kontrol edin. POLS Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Uniswap, Poloniex ve Gate.io kripto para borsalarından alınabilmekte. Ancak projenin yakın vadede önde gelen kripto para borsaları tarafından da listelenmesi bekleniyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0