in

Shib Coin ne zaman çıktı? 

Popüler kripto paralardan olan Shiba Inu (SHIB) yatırımcının gündeminde olmaya devam ediyor. Bu sebeple pek çok kişi Shib Coin ne zaman çıktı sorusunu araştırıyor. Ünlü kripto para borsası Binance, bugünden itibaren SHIBA INU (SHIB) ile işlem yapılabileceğini duyurdu. Kripto para yatırımcısı olan kişiler Shib Coin hakkındaki detayları merak ediyor. Bugünden itibaren işlem yapılabilen Shib Coin araştırılmaya devam ediyor. Peki, Shib Coin ne zaman çıktı? İşte, Shib Coin ne zaman çıktı sorusunun detaylı yanıtı… 

Shib Coin ne zaman çıktı sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Kripto para borsasıyla yakından ilgilenen kişiler Shib Coin hakkındaki detayları araştırmaya başladı. Son günlerde kripto para yatırımcısının takip ettiği konuların başında Binance tarafından listelenecek  Shiba Inu (SHIP) geliyor. Kripto para borsası olan BinanceShiba Inu’yu (SHIB) listeleme kararı almış ve SHIBA INU (SHIB) ile işlem yapılabileceğini duyurmuştu. Peki, Shib Coin ne zaman çıktı? İşte, Shib Coin ne zaman çıktı sorusunun detaylı yanıtı… 

Shib Coin ne zaman çıktı? 

Kripto para borsası Binance, son günlerin Dogecoin’le birlikte konuşulan kripto parası Shiba Inu’yu (SHIB) listeleme kararı aldığını duyurmuştu. Ticaret hacmi bakımından sektörün en büyük ismi olan Binance, bugünden itibaren SHIBA INU (SHIB) ile işlem yapılabileceğini açıkladı. Binance’ten yapılan açıklamada, SHIB’in İnovasyon Alanı’nda yer alacağı ve SHIB/BUSD ve SHIB/USDT çiftleriyle işlem göreceği bildirildi.  

SHIB Coin saat kaçta Binance’da olacak?  

Binance’ten yapılan açıklamada, SHIB’in İnovasyon Alanı’nda yer alacağı ve SHIB/BUSD ve SHIB/USDT çiftleriyle işlem göreceği bildirildi. Yapılan açıklamaya göre işlemler, bugün TSİ 14.00’te başlatılacak.  Elon Musk’ın Twitter spekülasyonlarıyla çok ciddi değer artışı yaşan Dogecoin, yerini Shiba Uni (SHIB) adındaki yeni bir projeye bırakabilir. Tıpkı DOGE gibi bir “meme” yani şaka amacı ile üretilen token olan SHIB, özellikle 8 Mayıs’ta, yine Elon Musk’yın paylaşımları sonrası yaşadığı değer artışı ile ciddi şekilde gündem yarattı. 

SHIB Nedir?  

SHIB, resmi internet sitesinde “kendiliğinden oluşan merkezi olmayan bir topluluk oluşturma deneyi” olarak tanımlanıyor. SHIBA INU (SHIB), merkezi olmayan bir topluluk inşası temelli bir deney olarak tanımlanıyor ve Dogecoin‘e benzer başka bir meme kripto parası şeklinde nitelendiriliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0