in

SLP Coin nedir?  

Kripto para borsasıyla ilgilenen pek çok kişi SLP Coin nedir sorusunu araştırıyor. Small Love Potion yani SLP, Axie Infinity platformu içerisinde yeni dijital evcil hayvanlar üretmek için kullanılan bir ERC-20 tokeni olarak tanımlanmaktadır. Bu evcil hayvanların adı ise Axies olarak belirtilmektedir. Axies en fazla 7 kez yetiştirilebilir. Aynı zamanda tokenin maksimum sınırı da bulunmamaktadır. Peki, SLP Coin nedir? İşte, SLP Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

SLP Coin nedir sorusu pek çok yatırımcı tarafından araştırılıyor. Axie Infinity, herkesin token ödülleri kazanabileceği, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Pokémon’dan ilham alınarak inşa edilen dijital evcil hayvan evrenidir. Hareketli bir grafik izleyen SLP Coin, merak edilmeye devam ediyor. Peki, SLP Coin nedir? İşte, SLP Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

SLP Coin nedir?  

SLP coin yorum 2021 analistlere göre ilk olarak, SLP tokenleri Binance’de işlem görür. Slp, genellikle oyunun popülerliğiyle orantılı olan bir oyun belirtecidir. Öte yandan, Slp son günlerde giderek daha popüler hale geliyor gibi görünüyor. Bu da daha çok kişinin dikkatini çekmesi yönünden bir algı oluşturmaktadır. 

Small Love Potion bugünkü fiyatı ₺1,18 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1.164.142.154 TRY. Small Love Potion son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #429, piyasa değeri ₺476.228.742 TRY. Dolaşımdaki arz 404.090.637 SLP coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. 

Binance borsası SLP / USDT ve SLP / BUSD döviz çifti ticaretini açtığında, SLP tokenleri 30 Nisan’da inanılmaz bir artış yaşadı. Yazma anında % 100’ün üzerindedir. Axie Infinity oyununda Small Love Potion (SLP) kazanılır ve oyunda evcil hayvan yetiştirmek için SLP jetonları kullanılır. Small Love Potion (SLP) bir ERC20 belirtecidir. Axie Infinity platformunda dijital evcil hayvanları üretmek ve büyütmek için kullanılan SLP, her ne kadar oyunda kazanılıyor olsa da oyuna daha karlı bir şekilde başlanmasını da sağlamaktadır. Small Love Potion (SLP), oyundaki ana para birimidir ve kripto para borsalarında listelenir. Oyun içi ve nominal parasal değeri vardır. Binance Exchange ayrıca SLP’yi inovasyon bölümünde de listelemektedir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0