in

Powerpool Coin nedir?   

Sanal paralarla ilgilenen birçok yatırımcı Powerpool Coin nedir sorusunu gündeme getirdi. Powerpool (CVP), likidite ve yönetişim tokenleri ile Ethereum tabanlı protokollerde stake gücü elde etmeyi odaklayan bir blockchain protokolüdür. CVP Token’in önceden madenciliği veya token satışı yok ve bütün arz likidite madenciliği ile dağıtıldı. Peki, Powerpool Coin nedir? İşte, Powerpool Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Powerpool Coin nedir sorusu arama motorlarında en fazla merak edilen başlıklar arasında. CVP token’in açılımı Concentrated Voting Power olarak açıklandı ve bu da CVP token sahiplerinin COMP, BAL, LEND, YFI, BZRX, AKRO vb. Proof-of-Stake odaklı protokollerde oy haklarını ortak kullanabileceklerini gösteriyor. Peki, Powerpool Coin nedir? İşte, Powerpool Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Powerpool Coin nedir?   

Compound, Aave, bZrx Protocol gibi kripto para projeleri, kullanıcıların ağdaki tokenlere sahip olması ve bunu daha sonra hem staking hem de ağdaki değişikliklerde oy için kullanması odaklı çalışıyor. Powerpool Coin de tam olarak buna yönelik bir protokol ve kullanıcıların ortak havuz sistemi sayesinde farklı protokollerde etkin olabilmesini sağlıyor. 

PowerPool bugünkü fiyatı ₺10,09 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺29.685.124 TRY. PowerPool son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #600, piyasa değeri ₺243.590.566 TRY. Dolaşımdaki arz 24.137.432 CVP coin ve maksimum seviyede. 100.000.000 CVP coin. 

Powerpool Coin’in temel fonksiyonları ise koordine oylama, gücü tek bir yerde toplamak için havuz sistemi oluşturma, daha fazla token kazanmak için CVP tabanlı kredi verme, teminat olarak yönetişim tokeni kitleyerek kredi alma ve ekstra kaldıraç ile oylamalara katılma şeklinde biliniyor. Powerpool Coin satın almak için ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance kullanılabilir. Binance üzerinden CVP Coin satın almadan önce burada bir hesap oluşturmanız veya buraya TL ile başka kripto paralar göndermeniz gerekiyor. Eğer Binance hesabı açıp bakiye yüklediyseniz direkt olarak CVP/BUSD veya CVP/ETH işlem çiftleri üzerinden Powerpool Coin satın alabilirsiniz. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0