in

WhatsApp geçici olarak yasaklandınız sorunu nasıl çözülür?

Son dönemde WhatsApp kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı “Geçici olarak yasaklandınız” hatası sonucu popüler uygulamaya hiçbir şekilde erişemiyorsunuz. Eğer böyle bir uyarı ile karşılaştıysanız muhtemelen WhatsApp politikalarını ihlal etmişsiniz demektir. WhatsApp tarafından belirlenen kullanıcı kuralları ise şu şekilde: Reklam veya benzer türde ticari talepler göndermek. Spam veya istenmeyen mesajlar göndermek. Yasal olmayan, müstehcen, tehdit edici, taciz edici, nefret içeren, ırkçı veya etnik bakımdan hakaret içeren veya herhangi bir şekilde rahatsız edici veya uygun olmayan içerik (durum, profil resmi veya mesajlarda) bulundurmak. Diğer kullanıcıları rahatsız etmek. Devamlı olarak kullanıcı kurallarını ihlal etmek. Otomatikleştirilmiş sistem veya yetkisiz / resmi olmayan uygulamaları WhatsApp üzerinden mesaj göndermek için kullanmak. “WhatsApp’ta geçici olarak yasaklandınız” uyarısıyla karşılaştığınızda popüler uygulamadan kalıcı şekilde yasaklanmıyorsunuz. Bu sorunu çözmek içinse tek yapmanız gereken kurallara uymak ve WhatsApp’ın uyarıyı kaldırmasını beklemek.

Son dönemde WhatsApp kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı “Geçici olarak yasaklandınız” hatası sonucu popüler uygulamaya hiçbir şekilde erişemiyorsunuz. Eğer böyle bir uyarı ile karşılaştıysanız muhtemelen WhatsApp politikalarını ihlal etmişsiniz demektir.

WhatsApp tarafından belirlenen kullanıcı kuralları ise şu şekilde: Reklam veya benzer türde ticari talepler göndermek. Spam veya istenmeyen mesajlar göndermek. Yasal olmayan, müstehcen, tehdit edici, taciz edici, nefret içeren, ırkçı veya etnik bakımdan hakaret içeren veya herhangi bir şekilde rahatsız edici veya uygun olmayan içerik (durum, profil resmi veya mesajlarda) bulundurmak. Diğer kullanıcıları rahatsız etmek. Devamlı olarak kullanıcı kurallarını ihlal etmek. Otomatikleştirilmiş sistem veya yetkisiz / resmi olmayan uygulamaları WhatsApp üzerinden mesaj göndermek için kullanmak.

“WhatsApp’ta geçici olarak yasaklandınız” uyarısıyla karşılaştığınızda popüler uygulamadan kalıcı şekilde yasaklanmıyorsunuz. Bu sorunu çözmek içinse tek yapmanız gereken kurallara uymak ve WhatsApp’ın uyarıyı kaldırmasını beklemek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0