in

Disney Plus ön kayıt maili gelmedi hatası ve çözümü

Disney Plus Türkiye’de kullanıma sunuldu. The Walt Disney’in çatısı altında olan Marvel ve Pixar başta olmak üzere alt yapıdaki tüm şirketler ve eserleri Disney Plus üzerinden ulaşılabilir durumda. Hizmetin Türkiye’ye gelmesiyle birlikte popüler Disney eserlerinin pek çoğuna Türkçe dublaj ve alt yazı desteğiyle ulaşabiliyorsunuz. Ancak Disney Plus üyeliğini almak isteyenlerin karşılaştığı bazı teknik sorunlar mevcut. “Disney Plus ön kayıt maili gelmedi” diyen kullanıcılar üyeliklerini tamamlamak için ne yapmaları gerektiğini araştırıyor. İşte çözümü

Disney Plus uzun bir aradan sonra nihayet Türkiye’de erişime açıldı. 14 Haziran’da kullanıma sunulan hizmet, büyük ilgi gördüğünden yer yer teknik sorunlar da meydana geldi. Disney Plus uygulamasına giremeyenler, abone olmayı başaramayanlar çözüm yolu aradı. “Disney Plus ön kayıt maili gelmedi” diyenlerdenseniz işte size çözümü…

Disney Plus aboneliği için başvurdunuz ancak ön kayıt mailinin gelmediğini fark ettiniz. Endişelenecek bir durum yok, zira Disney Plus’ın maillerinin bazı kullanıcıların Spam yani Junk klasörüne düştüğü biliniyor. Sebebi bilinmemekle birlikte Disney Plus’ın bu noktada çalışma yürüttüğü ve sorunu çözme yolunda mesafe kaydettiği söyleniyor.

Eğer bu e-maili hala bulamadıysanız Spam, Junk gibi klasörleri kontrol edin. Kuvvetle muhtemel Disney Plus maillerini bu klasörlerde bulabilirsiniz. mail.disneyplus.com adresinden gelen e-postaları alabilmeniz son derece önemli. Böylece abonelik işlemlerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz. Elbette mail kutunuzun dolu olmadığına da bu noktada emin olmakta fayda var.

Sorununuz sürdüğü taktirde başka bir e-posta adresi ile kayıt olmayı deneyebilir ya da doğrudan Disney Plus’ın internet sitesine girerek yetkililerle görüşme yoluna gidebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0