in

ÜzgünÜzgün KomikKomik Aşık OldumAşık Oldum YorumsuzYorumsuz

Masterchef Milhan vefat mı etti? Milhan öldü mü sorusu izleyenleri şoke etti… İşte yaşanan o diyalog!…

Masterchef Türkiye yarışmasında geçtiğimiz haftalarda yaşanan bir diyalog izleyenleri şaşkına uğrattı. Yarışmada bu anları izlemeyenler ise Milhan öldü mü, Milhan vefat mı etti sorusunun cevabını internette araştırdı. Masterchef Türkiye yarışmasından geçtiğimiz hafta elenen genç yarışmacı Milhan özellikle yaptığı danslarla ve eğlenceli tavırları ile hem izleyicileri hem de yarışmacı arkadaşlarını sık sık verdiği pozitif enerjisi ile eğlendirmiş, eleme gecesi de tüm ekibi bir o kadar üzmüştü. Geçtiğimiz haftalarda elenen yarışmacı hakkında sosyal medyada konuşulan öldü mü iddiası ise asılsız. Milhan programın yeni bölümünde ekibin Kütahya çekimlerinde konuk olarak yer alıyor. Peki Milhan öldü mü iddiası nereden çıktı? İşte detaylar

MasterChef yarışmasının sevilen yarışmacılarından Milhan, geçtiğimiz günlerde elenerek yarışmaya veda etmişti. Sevilen yarışmacı hakkında keyifleri kaçıran bir soru internette hızlıca araştırılmaya başlandı. Peki Milhan öldü mü, Milhan vefat mı etti sorusu neden kaynaklandı?

MASTERCHEF MİLHAN ÖLDÜ MÜ?

MasterChef’te geçtiğimiz hafta başında yarışmacılar kaptanlık oyununda kıyasıya yarışırken, oyun çiğ köfte yapma yarışmasıydı. Şefler ve yarışmacılar arasında geçen esprili diyalogda Milhan’ın tüm yarışmacıları güldürdüğü ‘hangi ürün çıksa 3 sene orada çalıştım’ esprisi yapıldı. Mehmet Şef’te bu durumun ardından ‘rahmetli Milhan’ da hep böyle söylerdi diyerek yarışmacılara hatırlatma yaptı. MasterChef programında elenen yarışmacıların ardından bazen rahmetli diye bahsederek aralarından yarışmacıyı hatırlatan diyaloglar yaşanmak da. Milhan’dan da bu şekilde söz edilince izleyenler telaşla Milhan hakkında araştırmalar yapmaya başladı.

Programın bu hafta yapılacak dış çekimlerinde ise Kütahya’da yapılıyor. Kütahyalı olduğunu sık sık dile getiren Milhan’da programa konuk olarak kısa süreliğine katılıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0