in

Sinan Engin Beyaz Futbol’dan ayrıldı mı?

Sinan Engin Beyaz Futbol’dan ayrıldı mı sorusu birkaç gündür sosyal medyada ve arama motorlarında en çok yanıt aranan soruların başında geliyor. Pek çok kişinin dün akşam ki programı izleyip ünlü yorumcuyu görememesinin ardından Sinan Engin’in programdan ayrılık iddiaları gündeme geldi. Peki, Sinan Engin Beyaz Futbol’dan ayrıldı mı? Sinan Engin neden yok? Sinan Engin son programa neden çıkmadı? İşte, merak edilenler…

Beşiktaş yorumcusu olarak bilinen ve geçmişte Beşiktaş kulübü idareciliği de yapmış olan Sinan Engin’in son programda yer almamasının ardından ayrıldı iddiaları gündem oldu. Birçok kişinin merak edip araştırdığı konu olan Sinan Engin neden programda yok? Sinan Engin Beyaz Futbol’a veda mı etti? Geçtiğimiz günlerde moderatör Ertem Şener’in ayrılmasının ardından Sinan Engin de ayrıldı mı? İşte, son gelişmeler…

SİNAN ENGİN BEYAZ FUTBOL’DAN AYRILDI MI?
Beyaz TV de yayınlanan ve bir hayli yüksek takipçi kitlesi yakalayan Beyaz Futbol programında yorumculuk görevini sürdüren Sinan Engin’in birkaç programdır neden olmadığı hayranları tarafından merak ediliyor.

Birçok kişinin sosyal medyadan merak edip gündeme taşıdığı ve Sinan Engin’in ayrılık iddialarının artması üzerine olayın perde arkası netleşmiş oldu.

Beyaz Futbol Programında yorumculuk yapan Sinan Engin koronavirüse yakalandı ve Acıbadem Hastanesi’nde tedavi altında olduğu ayrıca durumunun da iyi olduğu bildirildi.

Olayın sonrasında kanalın sahibi olan Osman Gökçek tarafından verilen talimat ile çalışanların hepsine test yapılması istendi. Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz ve öbür çalışanlara da test yapıldı.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0