in

Serkan Kaya öldü mü? Ölüm haberleri neden çıktı? İşte sebebi…

Serkan Kaya öldü mü haberi günün internet aramalarında en çok aranan kelimelerden biri olurken, ünlü sanatçının hayatta olmasına rağmen bu haberlerin neden çıktığı merak konusu oldu. Serkan Kaya geçtiğimiz günlerde babasını kaybederek zor günler geçirirken, bu haber Serkan Kaya ile ilişkilendirdi. Konu hakkında bir diğer karışıklığa sebeb olan haber ise Serkan Kıyak’ın ölüm iddiası ile sosyal medyada gündeme gelmesi. İşte Serkan Kaya öldümü aramasının internette konu olması hakkında detaylar…

Babası Şakir Kaya’yı kaybeden ünlü şarkıcı Serkan Kaya, zor günler geçiriyor. Arkadaşıyla birlikte yemek yedikten sonra görüntülen Kaya, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Geçtiğimiz günlerde babasının ölüm haberiyle yıkılan Serkan Kaya, arkadaşıyla birlikte yemek yediği bir yemeğin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Serkan Kaya zor günlerden geçtiğini belirterek magazin muhabirlerine açıklamalarda bulundu… “Zor günler geçiriyorum. Yakın zamanda babamı kaybettim. Hayat devam ediyor. 3 günlük dünyada kalp kırmaya, küs kalmaya hiç gerek yok” dedi.

Serkan Kıyak öldü iddiası

Geçtiğimiz haftalarda Müge Anlı’nın programına katılarak karısı ile olan sorunlarından bahseden ve stüdyoda sinir krizi geçiren Serkan Kıyak hakkında bugün sosyal medyada intihar etti haberleri gündem oldu. Yaşanan bu üzüntü verici gelişmenin ardından Serkan Kıyak’ın hayatını kaybettiği özellikle yerel internet sitelerinde yer alan haberler arasındaki yerini aldı.

SERKAN KIYAK ÖLDÜ MÜ HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Neden Serkan Kaya öldü mü araması internette yükseldi?

Tüm bu gelişmelerin ardından Serkan Kaya öldü mü araması da internette araştırılan konulardan biri haline geldi. Bu iki gelişme ile birlikte isim benzerliğinin de olması nedeniyle Serkan Kaya öldü mü haberlerinin gündeme geldiği tahmin ediliyor…,

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0