in

Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir? 

ATV ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir sorularıyla gündeme geldi. Diziye sonradan dahil olan ve performansıyla herkesi büyüleyen Yusuf karakterini canlandıran oyuncunun özel hayatı da merak konusu. Pek çok dizi ve yapımda önemli roller üstlenen oyuncu Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir sorularıyla araştırılıyor. Peki, Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir? İşte tüm detaylar… 

Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir soruları son günlerde birçok kişinin merak ettiği başlıklar arasında yer alıyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma, oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeye devam ediyor. Diziye sonradan katılan oyuncuların özel hayatları da sıkça araştırılıyor. Peki, Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir? Sizler için hazırladığımız haberimizde Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir sorularını yanıtladık. İşte tüm detaylar… 

Beni Bırakma Yusuf kimdir ve gerçek adı nedir? 

Beni Bırakma dizisinde Yusuf karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Gökberk Yıldırım’dır. 20 Aralık 1991’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini de Ankara’da tamamlamıştır. Günümüzde halen yaşamını Ankara’da sürdürmektedir. Oyuncu olma hayali lise yıllarında başlamıştır. Liseden sonra üniversite eğitimine oyunculuk hayalini gerçekleştirmek amacıyla devam etmemiştir. 1.83 boyunda ve 77 kg’dır.  Türk dizi oyuncusudur. 

Ekranlarda günlük rol aldığı dizilerle tanınmıştır. İlk olarak 2015 yılında Star TV de yayınlanan Beni Affet dizisi ile ekranlarda karşımıza çıkmıştır. 2009 yılında İnanç Yılan Bireysel Oyunculuk eğitimi almasının ardından 2011 yılında Deniz Gökçe Bireysel Oyunculuk eğitimi alarak kariyerini zenginleştirdi. Yakışıklı oyuncu beş yıldan uzun bir süredir Instagram hesabı kullanmaktadır. Oyuncumuzun yaklaşık 106 gönderisi ve 233 bin takipçisi bulunmaktadır. Biyografisinde yazan ‘Bir düş, bin düşün… Bin düşün, bir düşmeden’ yazısıyla da dikkatleri sosyal medya profiline toplamaktadır. Sosyal medya paylaşımlarının bir kısmı Beni Bırakma dizi setinde ya da birlikte rol aldığı arkadaşlarıyladır. Yani Gökberk Yıldırım paylaşımlarıyla da diziden rol almaktan büyük keyif aldığını takipçilerine göstermektedir. 

Gökberk Yıldırım’ın Rol Aldığı Diziler 

2020 Beni Bırakma (Yusuf) 

2016 Aşk ve Günah(Berk) 

2015 Deniz Yıldızı 

2015 Beni Affet(Murat Kozan) 

ATV’nin günlük dizileri arasında yer alan Beni Bırakma dizisine Gökberk Yıldırım, Yusuf karakteri ile 4. sezonda dahil olmuştur. Dizide Eda Nur Gülbudak ile partner olacaklardır. Dizide ayrı olarak Emrah Akduman, Şebnem Gürsoy, Hazal Eylül Çelik, Esengül Aypek, Özlem Boyacı gibi daha pek çok ünlü isim yer almaktadır. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0