in

Wimbledon Tenis Turnuvası 4K kalitesinde izlenebilecek

4K, günümüzde hızla yaygınlaşıyor ve gözlerimizin görebileceği en yüksek çözünürlükten bahsediyoruz. Oyunlarda, filmlerde 4K dönemi başlarken artık futbol ve tenis müsabakalarını da 4K çözünürlüğünde izlemeye başlıyoruz. Bu kapsamda 1 Temmuz’da başlayacak olan Wimbledon Tenis Turnuvası için Turkcell önemli bir işe imza attı. Eurosport 4K’da yayınlanacak olan turnuvayı TV+’a dahil eden Turkcell, müşterilerine maçları 4K çözünürlüğünde sunacak. Turnuva 14 Temmuz’da sona erecek. 1877’den beri düzenlenen Wimbledon, tenisin en prestijli ve en eski turnuvası olarak önemini koruyor. Çim kortta oynanan müsabakalar tenisin en önemli yıldızlarını karşı karşıya getiriyor. Bu yıl da kariyerinin sonlarında olmasına rağmen zirvedeki yerini koruyan Roger Federer, Fransa Açık’ı kazanarak görkemli dönüş yapan Rafael Nadal, Sırp raket Novak Djokovic erkeklerde; Japon Naomi Osaka, ABD’li Serena Williams ve Ashleigh Barty de kadınlarda görkemli turnuvanın favorileri olarak mücadele edecekler.

4K, günümüzde hızla yaygınlaşıyor ve gözlerimizin görebileceği en yüksek çözünürlükten bahsediyoruz. Oyunlarda, filmlerde 4K dönemi başlarken artık futbol ve tenis müsabakalarını da 4K çözünürlüğünde izlemeye başlıyoruz. Bu kapsamda 1 Temmuz’da başlayacak olan Wimbledon Tenis Turnuvası için Turkcell önemli bir işe imza attı. Eurosport 4K’da yayınlanacak olan turnuvayı TV+’a dahil eden Turkcell, müşterilerine maçları 4K çözünürlüğünde sunacak.

Turnuva 14 Temmuz’da sona erecek. 1877’den beri düzenlenen Wimbledon, tenisin en prestijli ve en eski turnuvası olarak önemini koruyor. Çim kortta oynanan müsabakalar tenisin en önemli yıldızlarını karşı karşıya getiriyor.

Bu yıl da kariyerinin sonlarında olmasına rağmen zirvedeki yerini koruyan Roger Federer, Fransa Açık’ı kazanarak görkemli dönüş yapan Rafael Nadal, Sırp raket Novak Djokovic erkeklerde; Japon Naomi Osaka, ABD’li Serena Williams ve Ashleigh Barty de kadınlarda görkemli turnuvanın favorileri olarak mücadele edecekler.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0