in

ZEN Coin nedir? ZEN Coin ne kadar?

Kripto para piyasasıyla yakından ilgilenen pek çok kişi ZEN Coin nedir sorusunu araştırmaya başladı. Horizen coin, madenciliği yapılan ve PoW algoritmasına dayanan bir token’dır.Ayrıca internet kullanıcıları ZEN Coin ne kadar sorusunu da merak ediyor. Horizen’in misyonu, herkesin katkılarından dolayı ödüllendirildiği adil ve kapsayıcı bir ekosistem oluşturarak insanları güçlendirmek ve dünyayı bir araya getirmektir. Peki, ZEN Coin nedir? ZEN Coin ne kadar? İşte, ZEN Coin nedir ve ZEN Coin ne kadar sorularının detaylı yanıtları…

Hareketli grafiği sebebiyle yatırımcılarını heyecanlandıran ZEN Coin nedir sorusuyla gündemde. Ayrıca pek çok internet kullanıcısı ZEN Coin ne kadar sorusunu da merak ediyor. ZEN coin’in platformu olan Horizen ise yapılan açıklamalara göre, sidechain ve ölçeklendirme çözümü ile piyasadaki ilk tamamen merkezsiz ve tamamen özelleştirilebilir sidechain yani yan zincir platformudur. Peki, ZEN Coin nedir? ZEN Coin ne kadar? İşte, ZEN Coin nedir ve ZEN Coin ne kadar sorularının detaylı yanıtları…

ZEN Coin nedir? ZEN Coin ne kadar?

Horizen yan zincir platformu, işletmelerin ve geliştiricilerin Horizen’in tamamen dağıtık, güvenli ve gizliliği koruyan mimarisinde uygun maliyetle ve hızlı bir şekilde gerçek dünya Blockchain uygulamaları oluşturmasını sağlamak için tasarlandı.

Mayıs 2017’de piyasaya sürülen platform, büyük kripto borsalarında mevcut olan, madenciliği yapılabilen kripto para birimi ZEN’in ötesinde, gerçek hayatta kullanımlara olanak tanıyor. Kullanıcılar, Horizen ürünleri ve hizmetleriyle arayüz oluşturan çok işlevli bir cüzdan olan Horizen’in uygulaması Sphere by Horizen’i kullanarak ZEN’i güvenli bir şekilde depolayabiliyor ve işlem yapabiliyor. Bunlara ek olarak Horizen, dünya çapında bir topluluğa, 50’den fazla profesyonelden oluşan bir ekibe ve araştırma ve geliştirmeye yapılan sürekli yatırımlarla yönlendirilen bir yol haritasına sahip.

ZEN Coin ne kadar?

Horizen bugünkü fiyatı ₺771,49 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.693.172.654 TRY. Horizen son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #83, piyasa değeri ₺8.570.204.785 TRY. Dolaşımdaki arz 11.108.700 ZEN coin ve maksimum seviyede. 21.000.000 ZEN coin.

Ayrıca Horizen, çok katmanlı bir node sistemi ile sektördeki en büyük teşvik edilmiş node ağına sahip olduklarını belirtiyor. Node operatörleri toplam blok sübvansiyonunun %20’sini alıyor. Horizen’in coğrafi olarak dağınık node ağı, yan zincirler ve uygulamalardan oluşan bir ekosistemi çalıştırmak için gerekli altyapıyı sağlıyor.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0