in

La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezondan ilk fragman

Bir banka soygunu gibi görünen fakat işin içine girdikçe esas amacın çok farklı olduğu anlaşılan geçtiğimiz sezonlarda dizinin sonu devamı olamayacak bir final edasıyla son bulmuştu. Fakat geçtiğimiz aylarda gelen haber dizinin hayranlarını sevindirdi. Netflix’ten yapılan duyuru ile dizinin yeni sezonda da ekranlarda olacağı bilgilendirildi. Bu gelişme sosyal medyada büyük beğeni toplarken dizinin yeni bölüm fragmanıyla birlikte yayınlanacağı tarihte açıklandı. La Casa de Papel 3. sezon 19 Temmuz tarihinde ekranlara gelecek. Fragmanın hemen başında başarılı bir kaçışın olduğu sahne alırken, ilerleyen kısımlarda olayların kontrolden çıktığı görülüyor. Yeni sezonun bir diğer sürprizinin de Berlin’in hayatta olduğuna dair sahneler.. 2.sezonun sonunda Berlin arkadaşlarının kurtulması için kendini feda etmiş ve yaşanan çatışmada bir hayli yara alarak sahneyi sonlandırmıştı. Fakat 3. sezon fragmanında olayların ölümle sonuçlanmadığı ortaya çıkıyor. İşte yeni sezon fragmanında meydana gelen olaylar ve merakla beklenen o sahneler..

Bir banka soygunu gibi görünen fakat işin içine girdikçe esas amacın çok farklı olduğu anlaşılan geçtiğimiz sezonlarda dizinin sonu devamı olamayacak bir final edasıyla son bulmuştu. Fakat geçtiğimiz aylarda gelen haber dizinin hayranlarını sevindirdi. Netflix’ten yapılan duyuru ile dizinin yeni sezonda da ekranlarda olacağı bilgilendirildi. Bu gelişme sosyal medyada büyük beğeni toplarken dizinin yeni bölüm fragmanıyla birlikte yayınlanacağı tarihte açıklandı.

La Casa de Papel 3. sezon 19 Temmuz tarihinde ekranlara gelecek. Fragmanın hemen başında başarılı bir kaçışın olduğu sahne alırken, ilerleyen kısımlarda olayların kontrolden çıktığı görülüyor. Yeni sezonun bir diğer sürprizinin de Berlin’in hayatta olduğuna dair sahneler..

2.sezonun sonunda Berlin arkadaşlarının kurtulması için kendini feda etmiş ve yaşanan çatışmada bir hayli yara alarak sahneyi sonlandırmıştı. Fakat 3. sezon fragmanında olayların ölümle sonuçlanmadığı ortaya çıkıyor.

İşte yeni sezon fragmanında meydana gelen olaylar ve merakla beklenen o sahneler..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0