in

La Casa De Papel 6. sezon ne zaman?

Bütün dünyanın en sevdiği diziler arasında bulunan Netflix yapımı La Casa De Papel’in 6. sezonunun ne zaman geleceğini birçok kişi merak ediyor. İnsanlar internette 6. sezonun ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Peki La Casa De Papel’in 6. sezonu ne zaman yayınlanacak.

Bir banka soygunu ile başlayan dizi bütün dünyanın ilgisini çekti. Birçok kişi dizinin yeni sezonunu merakla bekliyor. 5. sezon ikinci kısmın 3 Eylül itibariyle yayınlanmasının ardından şimdi insanlar 5. sezon ikinci kısmı bekliyor. Birçok kişi ikinci kısmın ne zaman yayınlanacağını internette araştırıyor. Netflix tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda dizinin ikinci kısmı 3 Aralık tarihinde yayınlanacak.

Bu açıklamayla birlikte ise insanlar yeni sezonun ne zaman geleceğini de sormaya başladı. 6. sezon oldukça çok merak ediliyor. Birçok kişi internette 6. sezonun geliş tarihini şimdiden soruyor. Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında bulunan La Casa De Papel 6. sezonu ile hayranlarını üzecek gibi. Çünkü dizinin 6. sezonu diye bir şey yok. Yani 5. Sezon ile birlikte dizi final yapıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0