in

Spider Man Far From Home için After Credits var mı? İşte videosu!

Spider Man Far From Home filminin sonu, tamamından çok konuşulan sahne oldu. Filmin jeneriklerinin yayınlandığı sahnenin ardından gösterime giren Spider Man Far From Home After Credits sahneleri, eğlenceli dakikalara sahne oldu. İşte, göremeyenler için Spider Man Far From Home için After Credits sahneleri FİLMİN KONUSU NEDİR? “Örümcek-Adam: Evden Uzakta” (İng; Spider-Man: Far From Home), 2019 yılında vizyona girecek ABD yapımı süper kahraman filmidir. Avengers: Endgamefilminden hemen sonrasını anlatıyor. Peter Parker arkadaşlarıyla beraber okul gezisi sırasında Nick Fury’nin ona gizemli bir görev vermesi ile olayları konu ediniyor.    

Spider Man Far From Home filminin sonu, tamamından çok konuşulan sahne oldu. Filmin jeneriklerinin yayınlandığı sahnenin ardından gösterime giren Spider Man Far From Home After Credits sahneleri, eğlenceli dakikalara sahne oldu. İşte, göremeyenler için Spider Man Far From Home için After Credits sahneleri

https://www.youtube.com/watch?v=fLwn7vMJhIw

FİLMİN KONUSU NEDİR?

“Örümcek-Adam: Evden Uzakta” (İng; Spider-Man: Far From Home), 2019 yılında vizyona girecek ABD yapımı süper kahraman filmidir. Avengers: Endgamefilminden hemen sonrasını anlatıyor.

Peter Parker arkadaşlarıyla beraber okul gezisi sırasında Nick Fury’nin ona gizemli bir görev vermesi ile olayları konu ediniyor.

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0