in

365 Days 2 ne zaman?

Son zamanlarda bildiğiniz üzere diziler için ödüller verilmeye başlandı. Bu ödüllerde yılın en kötü filmi de belirleniyor. Bu filmlerden biri olan 365 Days’in, ikincisi gelecek. Birçok kişi bu haberden sonra tarihi merak etmeye başladı. Peki 365 Days 2 ne zaman?

Geçtiğimiz yıl neredeyse bütün Dünya’da sinemalar kapalı olduğundan dolayı birçok film vizyona giremedi. Girse bile oldukça çok düşük bilet sayılarına ulaştı. Bundan dolayı filmler zararlarını bile kapatamadı. Ancak Netflix gibi platformlar bu korona dönemi boyunca bundan olumsuz yönde hiç etkilenmedi. Aksine olumlu yönde etkilendiler.

Birçok insan Netflix gibi platformlara abone oldu. Evde zaman geçirmek için aynı e-ticaret siteleri gibi Netflix’te bu dönem büyüyen firmalar arasına girdi. Sinema sektöründe Polonya’da yayınlanan 365 Days’de istenilen başarıyı gösteremedi. Çünkü insanların çoğu sinemaya gitmeye korkuyordu. Filmi daha sonra Netflix kendi platformuna aldı. Ülkemizde film oldukça çok sevildi.

Suç ve drama kategorilerinde yer alan film Altın Ahududu adayı oldu ve yılın en kötü filmleri arasında gösteriliyor. Ancak bütün bunlara rağmen insanlar 365 Days’in devam filminin ne zaman geleceğini merak ediyor. Netflix’in yaptığı açıklamalara göre filmin devam filmine onay verilmiş gözüküyor. Ancak ne zaman geleceği hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0