in

Roborock S5 Max kullananlar şikayetleri ve yorumları ne yönde?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Roborock marka robot süpürgeleri kullananların yorumları oldukça çok merak ediliyor. Özellikle S5 Max modelinin Hepsiburada’da indirime girmesiyle beraber insanlar kullanıcı yorumlarını araştırmaya başladı. Peki Roborock S5 Max’ı kullananların yorumları ve şikayetleri ne yönde?

Gelecekte hiç şüphesiz insanların bugün yaptığı birçok işi artık robotlar yapıyor olacak. Zaten günümüzde de birçok işimizi robotlar yapıyorken gelecekte bu durum günlük hayata da yanşayacak. Şimdiden birçok kişi evi temizleyen küçük robotlar almaya başladı. Bu küçük robotlar evi süpürdükleri için özellikle kedili evlerin kurtarıcısı olabiliyor.

Bundan dolayı da birçok insan bu robotlardan almak istiyor. Bununla ilgili araştırma yapan ve kampanya kollayan insanlar son zamanlarda Hepsiburada’da indirime giren Roborock marka S5 Max modelini oldukça çok merak ediyor. Bu yüzden kullancıı yorumlarını araştırıyorlar. Roborock S5 Max modelini kullananların yorumlarına genel olarak baktığımızda şarjının ve temizlemesinin oldukça iyi olduğu görülüyor. Ancak çıkardığı sesten birçok kişi rahatsız olmuş durumda.

Aynı zamanda halı ve kilim bulunan odalar için kullanımının oldukça kötü olduğu belirtilmiş. Robotun içinde bulunan silme bezini sık sık silmeniz gerektiği aksi takdirde çok çabuk koku yaptığı söyleniyor. Ayrıca insanların birçoğu Türkçe dil desteğinin olmamasından dolayı şikayetlerini dile getirmiş. Bunların haricinde genel olarak insanlar robottan oldukça memnun görünüyorlar. Özellikle temizlik konusunda hiçbir insan sıkıntı yaşamamış.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0