in

ÜzgünÜzgün KızgınKızgın KomikKomik Aşık OldumAşık Oldum ŞaşkınŞaşkın YorumsuzYorumsuz

Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi?  

Kardeşlerim dizisinin sevilen oyuncuları Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi sorusuyla gündemde. Çağla Şimşek, 1 Ağustos 2002 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Samsunlu olan genç oyuncu birçok reklam filmi ve dizilerde rol almıştır. Güzelliğiyle ve performansıyla herkesi hayran bırakan Çağla Şimşek şimdilerde Kardeşlerim dizisinde Ayşe karakterine hayat veriyor. Peki, Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi? İşte, Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi sorusunun detaylı yanıtı… 

ATV ekranlarının sevilen dizisini Kardeşlerim, son günlerde Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi sorusuyla gündemde. Çağla Şimşek, küçük yaşından itibaren medya sektöründe yer alan bir isim.  Osman Yağmurdereli’nin Şimşek’i görerek annesine kartını bırakması oyunculuğa yolunun açılmasını sağladı. Peki, Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi? İşte, Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi sorusunun detaylı yanıtı… 

Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen mi?  

2008 yılında Kırmızı Işık isimli dizide Mercve isimli yardımcı karakter olarak rol alan genç oyuncu aynı yıl Kayıp Prenses dizisinde Duru karakteri ile ilk kez başrolde yer aldı. 2010 yılında Nisvan – Tarihe Adını Yazdıran Kadınlar isimli filmde Türk tarihinde önemli bir yere sahip olan kadın Fatma Aliye Hanım’ın küçüklüğüne hayat verdi. Aynı yıl Ali Atay, Mete Horozoğlu, Fırat Tanış ve Demet Evgar gibi isimlerin başrolde olduğu Vay Arkadaş isimli filmde yardımcı karakter olarak yer aldı. Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen değildir.  

2010 yılında ayrıca Cuma’ya kalsa isimli dizinin başrolü olan Çağla karakterine hayat verdi. 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisine dahil olan genç oyuncu 2013 yılında yıldızını parlatan projede yer aldı. Bu dizi de Türkiye’de sıkça adından söz ettiren Küçük Gelin dizisi oldu. Burada Zehra karakterine hayat veren oyuncu Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Bu dizi 2 sezon sürdü ve Çağla Şimşek, Bengi Öztürk Orhan, Arda Esen, Ufuk Şen ve Arzu Yanardağ gibi isimler yer aldı.  

2014 yılında Çeşme isimli filmde rol alan oyuncu 2017 yılında Elif dizisi ile ekranlara geri döndü. Burada Reyhan karakterine hayat verdi. Genç oyuncu şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan ve Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak ve Gözde Türker gibi oyuncuların rol aldığı Kardeşlerim dizisinin kadrosuna dahil oldu. Burada Ayşe karakterine hayat verecek. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0