in

Kadıköy bit pazarı (cuma-antika) nerede, hangi günler açık ve nasıl gidilir? 

Kadıköy bit pazarı nerede sorusu gündemde. Sosyal medya sayesinde ününe ün katan pazar, Kadıköy bit pazarı hangi günler açık sorusuyla da araştırılmaya başlandı. İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış olan devasa alanı maalesef geçtiğimiz aylarda kapanmıştı. Nereye taşınacağı uzun süredir merak konusu olan ve müdavimlerini merakta bırakan bit pazarının akıbeti ise geçtiğimiz haftalarda nihayet belli oldu. Peki, Kadıköy bit pazarı nerede, hangi günler açık ve nasıl gidilir? İşte, Kadıköy bit pazarı nerede, hangi günler açık ve nasıl gidilir sorularının detaylı yanıtları… 

Ucuzluğu sebebiyle sosyal medyada en sık konuşulan Kadıköy bit pazarı nerede sorusuna yanıt arayanların sayısı giderek çoğalıyor. Ayrıca kullanıcılar Kadıköy bit pazarı hangi gün açık sorusunu da merak ediyor. Bit pazarı, malları satmak veya takas etmek isteyen kişilere kiralar yapan veya alan sağlayan bir çeşit çarşı türüdür. Genellikle kullanılmış mallar, ucuz eşyalar, koleksiyonlar ve antikalar satılmaktadır. Peki, Kadıköy bit pazarı nerede, hangi günler açık ve nasıl gidilir? İşte, Kadıköy bit pazarı nerede, hangi günler açık ve nasıl gidilir sorularının detaylı yanıtları…  

Kadıköy bit pazarı nerede, hangi günler açık ve nasıl gidilir? 

İstanbul’da bit pazarı denince akla ilk gelen bit pazarı Kadıköy Bit Pazarı’dır. Yukarıdaki listede belirttiğimiz hemen hemen her ürüne ve hatta daha fazlasına ulaşabileceğiniz Kadıköy Bit Pazarı İstanbul’un Kadıköy ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Kadıköy Bit Pazarında bit pazarının yanında normal alışık olduğumuz meyve ve sebze pazarı da bulunmaktadır. Yani gittiğinizde hem bit pazarını dolaşabilir hem de mutfak ihtiyaçlarınız karşılayabilirsiniz. 

Cuma günleri açılan pazar alanı sabaha karşı açılıyor… Akşam 20:00’a kadar hizmet vermekte..

Kadıköy bit pazarı nerede? 

Kadıköy bit pazarının yeni adresi Ünalan olarak belirlendi. Kadıköy’e ait olan büyük katlı otopark, artık cuma günleri bit pazarı olarak kullanılıyor. Metrobüs ile gelecek dostlarımız Uzunçayır durağında indiklerinde, metro ile gelecek dostlarımız ise Ünalan durağında indiklerinde, Kadıköy bit pazarının yeni adresine çok rahatlıkla ulaşabilecekler. Bit pazarında; bilgisayar parçaları, laptop çeşitleri, iphone modelleri ve tabletler gibi elektronik cihazları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bunun dışında tezgahlarda ucuz kıyafetler, oyuncaklar ve koleksiyoncu arkadaşlar için DVD filmler, plaklar ve kasetler bulmak mümkün. 

Kadıköy bit pazarı hangi günler açık? 

Bit pazarlarında tezgahlarda çoğunlukla göreceğiniz ürünlerin başında kullanılmış ve deforme olmuş ürünler gelmektedir. Ancak bunun yanında eğer şanslıysanız ambalajı dahi açılmamış ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Bu kullanılmış ürünler çoğunlukla bizlerin daha önce kullandığı ve daha sonrasında ihtiyacımız kalmadığı veya işlevini yitirdiği için çöpe attığımız ya da apartman görevlilerine verdiğimiz ürünlerden çıkmaktadır. 

Kadıköy bit pazarına nasıl gidilir? 

Kadıköy Bit Pazarı adresine Otobüs, Tren, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz.  

Otobüs: 15F, 16D, 19F, 4, 9K, ER2 

Tren: MARMARAY 

Metro: M4 

Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, MİNİBÜS: C-57 

Yorumlar

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0