in

Trendyol Elite nasıl olunur? 

Son yıllarda internet alışverişlerinin artmasıyla birlikte giderek büyüyen satış platformları arasında kuşkusuz Trendyol yer alıyor. Trendyol firması, kullanıcılarına pek çok ayrıcalık sunuyor. Onlardan birisi de Trendyol Elite… Temel ihtiyaçlardan elektronik ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Trendyol Elite nasıl olunur soruusyla gündemde. Ülkemizde son dönemlerde oldukça popülerleşen ve her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Trendyol mağazasının özel üyeliği diyebileceğimiz Trendyol Elit üyeliği araştırılmaya devam ediyor. Peki, Trendyol Elite nasıl olunur? İşte, Trendyol Elite nasıl olunur sorusunun detaylı yanıtı… 

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin artmasıyla birlikte, pek çok satıcı kullanıcılarına özel yeni ayrıcalıklar oluşturmaya başladı. Onlardan birisi de Trendyol Elite. Trendyol’u sıkça kullanan vatandaşlar Trendyol Elite nasıl olunur sorusunu araştırıyor. Trendyol Elite, Trendyol’un şartları yerine getiren müşterilerine ayrıcalık ve indirim tanıdığı, normal müşterilere yapılmayan ve verilmeyen indirim kuponları verildiği, günümüzde popüler olan bir programdır. Peki, Trendyol Elite nasıl olunur? İşte, Trendyol Elite nasıl olunur sorusunun detaylı yanıtı… 

Trendyol Elite nasıl olunur? 

Aldığımız bazı ürünlerde ibaresini gördüğümüz Trendyol Elite üyeliği bulunan kişi sayısı gün geçtikçe artıyor. Trendyol Elite 3 ay içinde belirli bir miktarda alışveriş yaptığınız taktirde sizlere sunulan ve ekstra kampanya, avantaj, fırsat ürünü sunan ayrıcalıklarla dolu bir programdır. Her türlü üründe sizlere özel fırsatlar sunan bu programa üye olmak için 3 ay içinde Trendyol’dan 30 ve üzeri ürün almış olmanız ve ürünlerin fiyat toplamlarının en az 3,000 TL’ye ulaşmış olması gerekiyor. Bu şartlar sağlandıktan sonra koşulsuz olarak tam 90 gün yani 3 ay Elite ayrıcalıklarından faydalanıyor olacaksınız. 3 ay sonunda tekrar siparişlerinizdeki ürünler ve tutarları kontrol edilecektir, kontrol sonucu şartlar sağlanıyorsa Trendyol Elite üyeliğiniz yenilenecektir. 

Trendyol’un müşterilerine hediye verme amacıyla başlattığı programda 30 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyecek, seçili olan markalarda özel indirimlere sahip olacak, 7-24 hizmet veren Trendyol Elite Müşteri Hizmetleri tarafından destek alabilecek, Trendyol’a ait ekstra indirim kuponları ve çekleri kazanabileceksiniz. Trendyol’un büyün zenginliklerini elde ettikten sonra yakaladığınız indirimler ile arkadaşlarınıza, ailenize, sevgilinize dilediğiniz kadar hediye alabilir onları ve kendinizi şımartabilirsiniz. Biz çok faydalı ve karlı bir program olan Trendyol Elite’yi alışveriş yapmayı seven her telden her şeyi alan insanlar için biçilmiş kaftan olarak görüyoruz. 

Trendyol Elite üyesi olmak için ne gerekiyor?  

İade süresi yani 15 günü doldurmuş olan 30 adet ve üzeri ürün satın almanız gerekmektedir. Bununla beraber aldığınız ürünlerin 3,000 TL tutarını geçmesi ve 3 ay içinde alınmış olması gerekmektedir. Bütün bu şartlar karşılandıktan sonra Trendyol Elite sayfasına giderek üyeliğinizi aktif edebilir kontrollerden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Son 3 ayda onaylanan tüm siparişlerinizi Trendyol Elite sayfasından takip edip kontrol edebilirsiniz. Şartları karşıladığınız taktirde sizin başvurunuz sonu mail üzerinden Trendyol yetkilileri sizinle iletişime geçip sizi haberdar edeceklerdir. Trendyol Elite üyeliği 3 ay kadar sürüp ardından yaptığınız alışverişler kontrol ediliyor. Hesabınız ve yaptığınız alışverişler yukarıda bahsettiğimiz şartları karşılıyorsa Trendyol Elite üyeliğiniz 3 ay daha yenilenerek devam eder.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0