in

Venom 2 ne zaman çıkacak?

Marvel ve DC evrenleri filmleri ile oldukça fazla kişi tarafından takip ediliyor. Özellikle Marvel filmleri yakaladığı başarılar ile gündemden düşmüyor. Son zamanlarda insanlar sevilen Marvel karakteri Venom’un ikinci filminin ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki Venom 2 ne zaman çıkacak?

Günümüzde Marvel ve DC filmlerini izlemeyen çok az sayıda insan bulunuyor. Hal böyle olunca yeni filmlere olan ilgi daha da büyük oluyor. DC her ne kadar sinemada istediği başarıyı elde edemese de Marvel resmen başarıdan başarıya koşuyor. Son zamanlarda çıkardığı diziler ile de kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Bildiğiniz üzere korona yasakları boyunca sinemaların hepsi bütün dünyada kapalıydı. Hal böyle olunca firmalarda yeni film çıkarmadı. Hatta çıkacak olan filmler ertelenmek istendi. Bundan dolayı da önümüzdeki günlerde çok fazla film bizi bekliyor diyebiliriz. İnsanlar internette Venom filminin ikincisinin ne zaman çıkacağını merak ediyor. Venom bildiğiniz üzere Marvel evrenine dahil bir karakter. Ancak filmler aynı evrende geçmiyor. Çünkü bildiğimiz ana Marvel evreni yani IronMan, Captain America olan evrenin hakları Disney’in elinde.

Ancak Venom’un hakları ise Sony’de bulunuyor. Bundan dolayı da iki film aynı evrende geçmiyor. Venom ilk filmiyle birlikte büyük bir başarı yakalamıştı. Özellikle Tom Hardy’nin oyunculuğu da insanlar tarafından çok fazla beğenilmişti. Şimdi ise ikinci filminin 17 Eylül 2021 tarihinde geleceği açıklandı. Bu filmde Venom’un düşmanı çizgi romanlarda oldukça popüler bir karakter olan Carnega olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0