in

İbi yeni bölümleri ne zaman?

Çocuklar için içerik üreten televizyon kanalları son zamanlarda çok fazla azalmış durumda. Bunların arasında bulunan TRT Çocuk ise küçük yaşta çocuklar için oldukça çok izleniyor. TRT Çocuğun en sevilen programlarından biri olan İbi’nin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı ise gündem olmuş durumda. Peki İbi yeni bölümleri ne zaman?

Geçmişe göre artık çocuklar için yerel kanallarda yayınlanan içerikler oldukça fazla azalmış durumda. Eskiden Selana, Bez Bebek gibi birçok televizyon kanallarında çocuklar için yayınlanıyordu. Ancak bunlar son zamanlarda çok fazla azaldı. Hal böyle olunca da çocukların izleyebileceği kanallar sayılı oluyor. Bu kanallar arasında en çok izlenenlerden biri olan TRT Çocuk ise yaptığı içerikler ile çocukların gelişimine katkı sağlıyor.

Aileler tarafından da çocukları için en çok tercih ettiği kanallardan biri olan TRT Çocuğun son en sevilen programlarından biri olan İbi gündem olmuş durumda. İbi’nin ne zaman yayınlanacağını birçok kişi merak ediyor. 2015 tarihinden beri TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan program çocukların en sevdiği programların başında geliyor. Toplam 8 sezon olan programın yeni bölümlerinin yayınlanacağı tarih açıklandı. Yapılan açıklamalara göre İbi’nin yeni bölümleri 22 Temmuz ve 23 Temmuz da yayınlanacak. Bu tarihlerde bir günde 2 tane yeni bölüm geleceğinin açıklaması yapıldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0