in

Love Alarm 2. sezon ne zaman? 

Netflix platformunda yayınlandığı günden beri ilgiyle takip edilen Love Alarm 2. sezon ne zaman sorusuyla gündemde. Geçtiğimiz yıl ilk sezonu ile izleyici karşısına çıkmış olan ve aynı adlı sevilen webtoon’dan uyarlanan Love Alarm dizisi, 1. sezonu ile çok büyük bir başarı elde etmişti. İlk sezonu izleyen pek çok kişi 2. sezonun ne zaman geleceğini araştırmaya başladı. Peki, Love Alarm 2. sezon ne zaman? İşte, Love Alarm 2. sezon ne zaman sorusunun detaylı yanıtı… 

Güney Kore yapımı olarak izleyici karşısına çıkan Love Alarm 2. sezon ne zaman sorusuyla araştırılmaya başladı. Netflix üzerinden yayınlanan yapım ilk sezonuyla büyük bir beğeni toplamıştı. Dizi, yakaladığı büyük başarının ardından 2. sezon onayını almayı başardı. Netflix orijinal Kore yapımının resmi 2. sezon tarihi duyuruldu. Peki, Love Alarm 2. sezon ne zaman? İşte, Love Alarm 2. sezon ne zaman sorusunun cevabı… 

Love Alarm 2. sezon ne zaman? 

Love Alarm webtoon dan uyarlanan Güney Kore dizisidir. Başrollerinde Kim So-hyunJung Ga-ram ve Song Kang bulunur. Dizi 22 Ağustos tarihinde Netflix de yayınlandı. Dizi çok sevildi ve dizinin 2. sezonunun yapılacağı açıklandı.  

Gizemli bir yazılımcı tarafından oluşturulan ve yakınlarındaki kişiler kendisi için romantik duygu beslediği zaman kullanıcıyı uyaran bir uygulama olan Love Alarm, tüm dünyaya nam salmıştır. Uygulama, sevdiği kişi merkezinde olduğu 10 metrelik çemberin içinde ise bir alarm çalar. Kişinin çevresinde ondan hoşlanan daha çok kişi varsa uygulamada da o kadar kalp oluşur ve sayı belirir. Fakat seven kişinin kimliği ile ilgili ayrıntıları bildirmez.  

Dizi, bu uygulamayı kullanarak aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin yaşadıklarına odaklanıyor. Dizinin 2. sezon çıkış tarihi, bugün Netflix tarafından resmi olarak açıklandı. Yapılan açıklamaya göre 2. sezon, 12 Mart 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda; Song Kang, Kim So-hyunJung Ga-ram, Go Min-si ve Shin Seung-ho gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0