in

Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır? 

Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır sorusu birçok kişi tarafından araştırılıyor. Müge Anlı’ya gönderilen tekerlekli sandalyeler, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere gönderilmekte. Böylelikle, bağış yapan kişiler rahatlıkla bağışlarını yerine getirebilmekte. Peki, Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır? İşte, Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır sorusunun detaylı cevabı… 

Müge Anlı ve ekibi, tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan herkesin adreslerini alarak, gönderimlerini yapıyor. Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır sorusu da vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Türkiye’deki tüm ihtiyaç sahiplerine hemen hemen ulaşabiliyor. Aslında Müge Anlı, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan kişiler ve bağış yapmak isteyen kişileri aslında bir araya getiriyor. Peki, Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır? İşte, Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır sorusunun detaylı yanıtı… 

Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır? 

Tekerlekli sandalye bağışı yapmak istiyorsanız, öncelikle tekerlekli sandalyeci den tekerlekli sandalyeyi belirlemeniz gerekmektedir. Satın alma işlemlerinden sonra, sizin adınıza resmi tutanaklar düzenlenmekte. Tutanakta yer alan bilgiler, isim soyadı telefon numaranız kaç adet sandalye bağışı yaptığınız nereye gönderdiğiniz ve kim teslim alıp kimin teslim ettiği yazmaktadır. Teslimattan sonra ATV programını arayıp teyit alabilirsiniz. 

Tekerlekli Sandalye Bağışı yapmak istiyorsanız, öncelikle Tekerlekli Sandalyeci ‘yi aramanız gerekmektedir. Satın alacağınız modeli belirledikten sonra, personellerimiz sizin adınıza Resmi tutanak düzenleyip, ATV Programı- Müge Anlı Ekibine teslim etmek için tekerlekli sandalyeleri götürmektedir. Sizin güveniniz için, resimleri çekiliyor. Müge Anlı ekibinden, sandalyeleri kim teslim almış ise, o kişinin imza isim soyadı yazmak zorundadır. Böylelikle hem içiniz rahat etmiş olur.  

Tekerlekli Sandalye bağışı yapmak isterseniz, aklınıza takılan her şey için öncelikle Bahçelievler Tekerlekli Sandalyeci mağazamızı aramanız yeterli olacaktır. Uzman Çalışma ekiplerimiz, sizi en iyi şekilde yönlendireceklerdir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0