in

Star Market bitti mi, neden yok

Son zamanlarda televizyon kanallarında oldukça fazla insanın izlediği Star Market programı iki hafta yayınlanmadı. Bundan dolayı da insanlar programın bitip bitmediğini merak etmeye başladı. İnternette araştırma yapan insanlar “Star Market bitti mi?” sorusunun cevabını arıyor. Peki Star Market bitti mi? Neden yayınlanmadı?

Günümüzde eğlence içerikli programlar oldukça fazla izleniyor. Özellikle İlker Ayrık ve Ufuk Özkan tarafından sunulan yarışma programları oldukça çok ilgi görülüyor. İnsanlar evlerinde günün stresinden uzaklaşmak için bu programları izlemeyi tercih ediyor. Ufuk Özkan’ın sunduğu Star kanallarında yayınlanan Star Market programı da bunlardan birisi.

Birçok kişi tarafından takip edilen program iki haftadır yayınlanmıyor. Bundan dolayı da insanlar programın neden yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Star Market insanlar tarafından sevilse de reytingler konusunda oldukça düşük bir sayıdaydı. Bundan dolayı da kanal programı bitirme kararı almış durumda. Ancak Star TV’de geceleri tekrar bölümleri yayınlanıyor.

Genel olarak bu tarz yarışma programları bazı istisnalar haricinde yazın daha çok izleniyor. Star Market bu yaz döneminde başarılı olan programlardan biri olmadı. Bu yüzden de yayından kaldırıldı. Tekrardan yeni bölümleri ile yayınlanma ihtimali ise diğer yaza kadar pek yok gibi duruyor. Ancak 2022’nin yaz aylarında eğer eski bölümlere olan ilgi çok fazla olursa tekrardan yayınlanabilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0