in

Limitsizamca kapandı mı?

Film veya dizi izlemek insanlar arasında oldukça popüler olan hobilerin arasında yer alıyor. O filmlerdeki hayatları görmek veya filmlerin bize o kısa süre içerisinde birçok duyguyu yaşatmasından dolayı insanlar çok fazla seviyor. Son zamanlarda da korsan olarak film yayınlayan Limitsizamca adlı sitenin insanlar kapanıp kapanmadığını merak ediyor. Peki Limitsizamca kapandı mı?

Tarih boyunca sinema insanların çok fazla ilgisini çekmiştir. Hatta bundan dolayı birçok eleştirisel makaleye de konu olmuştur. Sinema yarattığı ekosistem sayesinde bir dönem dünyayı değiştirmiş ve hala değiştirmeye de devam ediyordur. Bugün izlediğimiz birçok film günümüzden izler taşımakta, bundan dolayı da sinema aslında yaşadığımız olayların yönetmen tarafından nasıl görüldüğünü bize aktardığından dolayı bir tarihi kanıt niteliği taşır.

Tabi bu filmlere erişebilmek için sadece sinemaya gitmenize gerek yok. İnternetten Netflix, Amazon Prime gibi platformlardan da filmleri evinizde izleyebiliyorsunuz. Ancak bu platformlar bildiğiniz üzere ücretli platformlar. Yani film veya dizi izleyebilmek için aylık olarak para ödemeniz gerekiyor. Bunun yanında korsan olarak film yayınlayan bazı siteler bulunuyor. Bu sitelerin hiçbiri yasal değildir. Bundan dolayı da o siteler suç işlemektedir. Ayrıca korsan film izlemek dolaylı yoldan hırsızlık yapmaktadır. Bundan dolayı da korsan film izlememeniz daha iyi olacaktır.

Son zamanlarda insanlar korsan film izleme sitelerinden biri olan Limitsizamca’nın kapanıp kapanmadığını merak etmeye başladı. Limitsizamca sitesi artık kapandı. Sitenin neden kapandığı konusuna gelecek olursak, artık insanların siteden çok az film izlediğini ve insanların artık platformlara para verip film izlediği için kapandığı söyleniyor.

Yorumlar

Leave a Reply
  1. şahsım adına üzgünüm..senelerdir takip ettiğim elinden geldiği kadar film isteğinide çevirmeyen bir siteydi..şimdiye kadarki paylaşımlarından dolayı gönülden teşekkürler yolun açık olsun amca

  2. LimitsizAmca Gerçekten çok iyi bir siteydi. Kapanmasına üzüldüm. Onun gibi iyi paylaşım yapan başka bi site bilmiyorum. Bu güne kadar ki her şey için teşekkürler Amca…

  3. Limitsizamca çok güzel bir site istediğimiz filmlere çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorduk. Umarım kararınızı tekrar düşünüp siteyi açarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0