in

Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı?  

Ünlü futbolcu Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı sorusuyla araştırılıyor. Juventus ve Portekiz’in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo’nun hayatı merak edildiği gibi çocukları da gündeme sık sık geliyor. Sosyal medya üzerinden Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var iddialarının ardından Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı sorusuna da yanıt arayanların sayısı giderek artıyor. Peki, Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı? İşte, Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı sorusunun detaylı cevabı… 

Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı sorusu son zamanlarda pek çok kişi tarafından araştırılıyor. 6 ay içerisinde 3 çocuk sahibi olan ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, yeteneklerinin yanı sıra genişleyen ailesi ile de dikkat çekiyor. Cristiano Ronaldo’nun 2’si erkek, 2’si kız olmak üzere 4 çocuğu bulunuyor. Peki, Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı? İşte, Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı sorusunun detaylı yanıtı… 

Ronaldo’nun evlatlık çocuğu var mı?  

2010 yılında ilk kez baba olan Ronaldo, oğluna Cristiano Jradını verdi.Cristiano Ronaldo, 3’ü taşıyıcı anneden 4 çocuk babası. Çocukların 3’ü 6 ayda dünyaya geldi. Oxford’dan Psikolog Dr. Collett, “Ronaldo her şeyi, bir aileyi bile satın alabileceğini kanıtlamak istiyor” diyor. Ünlü futbolcunun resmi bir evlatlık çocuğu bulunmuyor. Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, 5 Şubat 1985 tarihinde Portekiz’in Madeira şehrinde dünyaya gelmiştir. Portekiz milli takımının da formasını giyen Ronaldo, 2009 yılından beri, Real Madrid adını mücadele etmektedir. Çok küçük yaşlarda futbol oynamaya başlayan Ronaldo’ya babası, bir Ronald Reagan hayranı olmasından ötürü ”Ronaldo” ismini vermiştir. Ronaldo’nun Hugo, Elma ve Liliana Caita adında 1’i erkek toplam 3 kardeşi bulunmaktadır. Ronaldo’nun kökeni, Portekiz açıklarında yer alan Cape de Verde’ye kadar uzanmaktadır.  

Koyu bir Katolik aile içinde dünyaya gelen Ronaldo, oldukça duygusal ve dinine bağlı bir kişiliktir. Henüz 8 yaşında iken futbola olan ilgisi annesi tarafından keşfedilen Ronaldo, küçük yaşta futbol oynamaya başlamıştır. 8 yaşında iken Andorinha’da amatör olarak oynamaya başlayan Ronaldo, 1995 yılında 10 yaşında iken Nacional takımına imza atmıştır. 

Burada gösterdiği performans sebebiyle, Sporting Lizbon altyapısına üç günlüğüne denenmek için gönderilen Ronaldo bu fırsatı iyi değerlendirmiş ve bu sayede Sportin Lizbon’a imza atmıştır. Ronalda Sporting Lizbon altyapısında mücadele ederken kalp sorunu ortaya çıkmış kalp atışlarının aşırı hızlı olması nedeniyle futbolu oynamayı bırakması bile söz konusu olmuştur. Ancak Sporting Lizbon doktorlarının verdiği olumlu rapor sayesinde futbol oynamaya herhangi bir engeli olmadığı tespit edilebilmiştir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0