in

Trendyol Express cumartesi dağıtım yapıyor mu?

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde birçok insan internet alışverişine yönelmiş durumda… En çok tercih edilen siteler arasında ise Trendyol yer alıyor. Trendyol’un kendi kargo şirketi ile ürünlerini göndermesi akıllara ‘Trendyol Express cumartesi dağıtım yapıyor mu?’ sorusunu getirmişti. Sizler için derlediğimiz haberimizde Trendyol Express cumartesi dağıtım yapıyor mu sorusunu cevapladık.

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de online platformlardan alışveriş yapmak oldukça yaygın. Ülkemizde en fazla hizmet veren uygulamalardan biri olan Trendyol’un kendi kargo firmasını kullanması akıllara birçok soruyu getirdi. Trendyol Express cumartesi dağıtım yapıyor mu? Trendyol Express hangi günler çalışıyor? İşte detaylar… 

TRENDYOL EXPRESS CUMARTESİ DAĞITIM YAPIYOR MU? 

Son yıllarda ülkemizde oldukça popüler hale gelen Trendyol, vatandaşlarımız tarafından en çok tercih edilen online satış platformlardan biri… Kobiler de Trendyol üzerinden satışlarını gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak isteyen Trendyol, kendi kargo firması olan Trendyol Express adlı kargo şirketini kurmuştu. Ayrıca firma üzerinden gönderi takibi de yapabiliyorsunuz. 

Trendyol Express hafta içi ve cumartesi günü saat 21:00’a kadar dağıtım yapmakta. Trendyol Express, pazar günleri çalışmamakta. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşiyor. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor. Trendyol Express müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 759 15 15 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

BLACK FRIDAY İNDİRİM GÜNLERİ 

Trendyol Black Friday indirim günleri bu sene 25 Kasım 2020 Çarşamba, 26 Kasım 2020 Perşembe ve 27 Kasım 2020 Cuma günü düzenlenecek. Yapılan açıklamada “Trendyol Yılın En Büyük İndirimleri dediği Efsane Günler’e 25 Kasım saat 00:00’da başlıyor! 5 gün sürecek Black Friday indirimlerinde cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan kozmetiğe, giyimden ayakkabıya, süpermarket ürünlerinden mobilyaya ve aklınıza gelebilecek yüz binlerce üründe büyük indirimler sadece Trendyol’da. Sevdiğiniz markaların başka hiçbir yerde bulamayacağınız indirimleri ve kampanyaları ile aklınızı başınızdan alacak bir alışveriş deneyimi Efsane Günler ile 25 Kasım 00:00’da sizi bekliyor. Size ise bu fırsatları kaçırmamak için Trendyol Efsane Günler sayfasına girip, favori ürünlerinizi şimdiden sepetinize eklemek kalıyor” sözleri ile kampanya duyuruldu.   

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0