in

Tinder hesap silme: 1 dakikanızı bile almayacak

Tinder hesap silme işlemi sanılanın aksine oldukça basittir ve ister uygulama üzerinden ister web tarayıcı üzerinden silme işlemini yapabilirsiniz. Peki Tinder hesap silme işlemi nasıl yapılır? Bu anlatacağımız yolu izleyerek 1 dakikanın bile altında bir sürede Tinder hesabınızından sonsuza kadar kurtulacaksınız.

Tinder, çöpçatan uygulamaları arasında önemli bir yere sahip ve milyonlarca abonesi bulunuyor. Kullanıcılar bu uygulama üzerinden keyifli vakit geçirmek için eşleşmeye çalışırken, bazen de hesaplarını tamamen silip Tinder aleminden kaybolmak istiyor. Peki Tinder hesap silme için ne yapmalısınız? Anlatıyoruz…

Tinder hesap silme işlemi için öncelikle mobil uygulama veya tinder.com adresini kullanarak bilgisayarınız üzerinden ilerleyebilirsiniz. Tinder’a girdikten sonra yapmanız gerekenler ise şöyle:

* Öncelikle Tinder uygulamasına veya Tinder.com’a giriş yapıyorsunuz
* Sonrasında Profil simgesine dokunun
* Ardından ayarlara gidin
* Son olarak da aşağı kaydırıp Hesabı Sil’i seçin. Hepsi bu.

Şu önemli hatırlatmayı da yapalım. Tinder uygulamasını telefondan kaldırarak hesabınızı silmiş olmazsınız ve halen Tinder aleminde varlığınız devam eder. Eğer ücretli aboneliğiniz varsa ve yenileme özelliği de açıksa kredi kartınızdan da Tinder çekim yapmaya devam eder.

Bu nedenle Tinder hesabınızı tamamen silebilmek için az önce anlattığımız yolu izlemelisiniz.

Ancak sadece Tinder aleminden kaybolmak istiyor, ama hesabınızı da silmek istemiyorsanız sizin için de bir yol var. Dilerseniz profilinizi geçici olarak gizleyebiliyorsunuz.

Bunun için de şu yolu izleyebilirsiniz:

* Tinder’ı açın.
* Profil simgesine dokunun.
* Ayarlar’ı seçin.
* Keşfe Kaydırın.

Keşif kapalı olsa bile, halen eşleşmeleri görebilir ve onlarla yazışabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0