in

Cam Tavanlar final mi yapıyor?

Son zamanlarda Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisi iptal haberi ile gündeme geldi. Diz beklenilen başarıyı gösteremediği için iptal edileceği söylentileri dolaşıyor. Dizinin hayranları da final mi yapılacağını yoksa devam mı edileceğini oldukça çok merak ediyor. Peki Cam Tavanlar dizisi final mi yapıyor?

Türk televizyonlarında yayınlanan diziler günden güne popülerliğini yitirmeye başladı. Özellikle gençler arasında çok az izlenen dizilerin artık diğer yaş grupları arasında da izlenmeleri düşüyor. Bunun şüphesiz en büyük nedeni ülkemizde Amazon Prime, Netflix gibi platformların gelmesi oldu. Bu platformlarda yayınlanan dizileri hem altyazılı hem de dublaj seçenekleri ile izleyebiliyorsunuz. Hal böyle olunca birçok insan bu dizileri daha çok tercih ediyor.

Çünkü hem daha kısa hem de daha farklı hikayeler anlatılıyor. Ülkemiz televizyon kanallarında ise sadece belirli oyuncuları çift yaptırarak aynı konuyu farklı şekilde insanlara sunuyorlar. Her zaman zengin ve fakir tarafların bulunduğu ve bu tarafların aşk yaşadığı bir dizi sektörüne dönüşmüş durumda. İnsanlarda bu yüzden sadece birbirlerini yakıştırdıkları oyuncuların yer aldığı dizileri izliyor. Cam Tavanlar dizisi de Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrolünü paylaştığı bu tarzda bir dizi. Televizyon izleyicileri bu iki çifti çok yakıştırmadığı için diziye olan ilgi bir hayli az kaldı.

Reytingleri oldukça düşük olan dizi, Vedat Milor’dan oldukça övgü almıştı. Ancak buna rağmen reytinglerde bir etki görülmedi. Hatta Vedat Milor’un reklam amaçlı övdüğünü düşünen insanlar oldu. Bundan dolayı da sosyal medyada Vedat Milor’e oldukça tepki verildi. Hal böyle olunca reytingleri düşen dizinin şimdi ise final yapacağı konuşuluyor. Henüz net olmamakla birlikte dizinin büyük ihtimalle final yapacağı söyleniyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0