in

Justice League Snyder Cut ne zaman? 

Sinema severlerin uzun süredir takipçisi olduğu yapım Justice League Snyder Cut ne zaman sorusuyla yeniden gündemde. Justice League’in 2017 yılında büyük beklentilerle vizyona giren versiyonu, beklentileri karşılayamamıştı. Projeden ayrılan Zack Snyder‘ın yerini alan Joss Whedon‘ın hazırladığı bu versiyonun beğenilmemesi, pek çok kişinin Zack Snyder tarafından hazırlanan versiyonu görmek istemesine neden oldu. Aradan yıllar geçmesine rağmen bu istekten vazgeçmeyen DC hayranları, WarnerMedia’nın The Snyder Cut‘ın 2021’de HBO Max‘te yayınlanacağını açıklamasıyla geç de olsa isteklerine kavuşmuştu. Peki, Justice League Snyder Cut ne zaman? İşte, Justice League Snyder Cut ne zaman sorusunun detaylı cevabı… 

HBO Max’ın, merakla beklenen yapımı Justice League Snyder Cut ne zaman sorusuyla gündemdeki yerini aldı. Pek çok sinema severin günlerdir araştırdığı konuya resmi bir açıklama yapıldı. Batman, SupermanWonder WomanAquaman, Flash, Cyborg  gibi DC çizgi romanlarının kahramanlarını bir araya getiren 2017 yapımı süper kahraman filmi Justice League büyük ilgiyle takip ediliyor. Serinin son projesi olan Justice League Snyder Cut heyecanla bekleniyor. Peki, Justice League Snyder Cut ne zaman? İşte, Justice League Snyder Cut ne zaman sorusunun detaylı yanıtı… 

Justice League Snyder Cut ne zaman?  

Yönetmenin yaşadığı trajik olay sonrası film, Joss Whedon tarafından büyük bir değişikliğe uğradı. Hayranlar ise Snyder’ın versiyonunu görmek istedikleri için #ReleaseTheSnyderCut adında bir hareket başlatmıştır. 2 yılın ardından ise bekleyiş sonlandı, Zack Snyder’s Justice League, HBO Max’te 2021 yılında yayımlanacak. Söylentilere göre de filmin ek çekimleri için 20-30 milyon dolar bütçe ayırılmıştır. Snyder Cut nihayet bir gösterim tarihine sahip. WarnerMedia, cuma günü yaptığı açıklamada, yönetmen Zack Snyder’in 2017 DC Comics süper kahraman filmi “Justice League”in yeni versiyonunun 18 Mart’ta HBO Max’te gösterileceğini duyurdu. “Justice League“, DC Comics’in en büyük kahramanlarını ilk kez beyaz perdede bir araya getirdi. 

Superman (Henry Cavill), Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Flash (Ezra Miller) ve Cyborg (Ray Fisher), süper kötü Steppenwolf’un Dünya’yı yok etmesini önlemek için güçlerini birleştirdi. Bununla birlikte, eleştirmenlerden ve çizgi roman hayranlarından gelen incelemeler, Snyder’ın bir ailevi durum nedeniyle ayrılmak zorunda kalmasının ardından Joss Whedon tarafından yönetilen 2017 filmi için çoğunlukla olumsuzdu. Birçok izleyici, yönetmenler arasındaki ton değişimlerini fark etti ve filmin Snyder’in orijinal vizyonuna sahip bir versiyonunun piyasaya sürülmesini istedi. 

Justice League Snyder Cut müjdesi WarnerMedia’dan geldi 

Snyder Cut, sosyal medyada paylaşılan söylentilerle neredeyse efsanevi bir statü kazandı. Warner Bros, nihayet projenin Mayıs 2020’de gerçek olduğunu doğruladı ve Snyder hayranlarına 2021’de HBO Max’e geleceğini duyurarak müjdeyi verdi. Snyder, kurgusunun bazı ayrıntılarını hayranlarına sunmuş ve yeni filmin orijinalinin iki katı uzunluğunda, dört saat olacağını açıklamıştı. 

Chris TerrioSnyder ve Will Beall’ın hikayesiyle Snyder Cut’ın senaryosunu yazdı. Christopher NolanEmma Thomas, Wesley CollerJim RoweCurtis KanemotoTerrio ve Affleck filmin yönetici yapımcıları olurken, Charles Roven ve Deborah Snyder ise baş yapımcılar oldular. WarnerMedia ayrıca, cuma günü Snyder Cut için üç yeni poster yayınladı. WarnerMedia cuma günü yaptığı açıklamada, “Justice League”in yeni versiyonunun 18 Mart’ta HBO Max’te gösterileceğini duyurdu ve filmin yeni afişlerini paylaştı. 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0