in

Kanal 7 Bahar Kapıda sunucusu kimdir?

Kanal 7 Bahar Kapıda sunucusu, ekranlara geldiğinde geniş bir izleyici kitlesini kendisine çekmeyi başarıyor. Haftanın belli günlerinde tekrarlarıyla da ekrana gelen Kanal 7 Bahar Kapıda sunucusu Bahar Gelir kimdir? Nerelidir? İşte merak edilen noktalar…

Kanal 7 Bahar Kapıda sunucusunun kim olduğunu merak eden kullanıcılar, Google’a giriyor ve Bahar Gelir kim sorusunun yanıtını alıyor. Kanal 7 ekranlarında olan Bahar Kapıda programının ünlü sunucusu Bahar Gelir, sevilen işlere imza atıyor. Peki Kanal 7 Bahar Kapıda sunucusu kimdir? Bahar Gelir kimdir? Bahar Gelir nerelidir? İşte merak edilen her şey…

Kanal 7 Bahar Kapıda sunucusu olarak ekranlara gelen ve izleyicilerin dikkatini üzerinde toplamayı başaran genç sunucu Bahar Gelir, ekranların sevilen programına her hafta imza atmaya devam ediyor. Genelde pazar günleri yayınlanan programın sunucusu Bahar Gelir’in kim olduğu ise fazlaca merak ediliyor.

Bahar Gelir kimdir?

Bahar Gelir, 28 Mart 1989 tarihinde dünyaya geldi ve Malatya’da gözlerini açtı. Yani Bahar Gelir, aslen Malatyalıdır ve Koç Burcu kadınıdır. Eğitim hayatını İzmir’de sürdüren ve Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü’nü kazanarak kariyerine devam eden Bahar Gelir, 2008 yılından bu yana ekranlarda boy gösteriyor ve izleyicilerin yakından tanıdığı bir isim haline gelmiş durumda.

2014 yılında Selami Şahin’le bir araya gelen ve Eflatun Türküler isimli projede birlikte çalışan Bahar Gelir’in müzisyen yönü de vardır. Kendi başına 2017’de İlla isimli albümüyle de çıkış yaparak öne çıkan bir isim olmayı başaran Bahar Gelir, aralarında Serdar Ortaç, Doğuş ve Selami Şahin gibi sanatçıların bestelerine albümünde yer verdi ve son olarak Alın Yazımsın şarkısını seslendirerek beğeni topladı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0