in

Demon Slayer 2. Sezon ne zaman?

Demon Slayer 2. Sezon ne zaman sorusunun yanıtı şu günlerde fazlasıyla merak ediliyor. Uzun bir süredir izleyiciler Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlayacak, dört gözle bekliyor. Peki tarih belli oldu mu? Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlıyor? İşte merak edilen noktalar…

Demon Slayer 2. Sezon ne zaman sorusunu yanıtına geçmeden önce ilk sezondan kısaca bahsetmek gerekiyor. İlk sezonu 26 bölüm süren ve büyük ilgi gören Demon Slayer, manga serisi bir dizi ve manga sevenler için de fazlasıyla eğlenceli bir dizi. Akıllardaki soru ise şu: Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlayacak? İşte yanıtı…

Demon Slayer 2. Sezon ne zaman sorusu şu sıralar dizi severlerin en çok merak ettiği konu başlıklarından biri. Demon Slayer’in resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgiye göre Demon Slayer 2. Sezon, Aralık ayında ekranlara gelecek. Hatta net tarih de belli oldu: 6 Aralık.

Bu yeni sezonla birlikte pek çok önemli gelişme de yaşanacak. Dizinin ikinci sezonubda Entertainment District Arc’ı başlatacağı ve bu yeni hikayeyi Ufotable animesine getireceği belirtiliyor. Hikayeye yeni bir izleyici kitlesinin tanıtılmasına yardımcı olacak bir saatlik özel bir bölümle başlanacağına da vurgu yapılıyor.

Koyoharu Gotōge tarafından çizilen bu manga karakterleri, Demon Slayer’ı oluşturuyor. İlk sezonunda 26 bölüm olarak ekrana gelen ve izleyiciden tam not alan Demon Slayer, bu kez Demon Slayer 2. Sezon ile birlikte ekranla gelmeye hazırlanıyor.

Demon Slayer konusu

Demon Slayer’ın hikayesi ise şöyle: Kimetsu no Yaiba, ailesi katledildikten ve kız kardeşi Nezuko’nun iblise dönüşmesinden sonra onu kurtarmak adına arayışa çıkan ve iblis avcısı olmaya karar veren genç Tanjiro Kamado’nun maceralarını konu alıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0