in

Masumiyet dizisi uyarlama mı?  

Fox TV ekranlarının yeni yapımı Masumiyet dizisi uyarlama mı sorusuyla gündemde. Başrollerinde usta isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi, her çarşamba izleyici karşısına çıkıyor. Yaşı 19 ismiyle hazırlanmasına rağmen yayın hayatına ramak kala adı değiştirilerek ekranlara Masumiyet olarak gelen dizi büyük ses getirmeyi başardı. Peki, Masumiyet dizisi uyarlama mı? İşte, Masumiyet dizisi uyarlama mı sorusunun detaylı yanıtı… 

Son günlerde dizi sektörüne iddialı bir giriş yapan Masumiyet dizisi uyarlama mı sorusuyla araştırılıyor. Yapım şirketi ve yayıncı kuruluş Fox TV’nin ortak kararıyla ”Yaşı 19” ismini ”Masumiyet” olarak değiştiren dizinin ilk bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi usta isimlerin paylaştığı Masumiyet dizisinde, sıradan bir annenin sıradan hayatının kızının şiddet kurbanı olmasıyla birdenbire değiştiği anlatılıyor. Peki, Masumiyet dizisi uyarlama mı? İşte, Masumiyet dizisi uyarlama mı sorusunun cevabı… 

Masumiyet dizisi uyarlama mı?  

Tanıtım fragmanında büyük ilgi çeken dizinin Yönetmenliğini Ömür Atay, öykü ve senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme aldı. Gold film imzalı “Masumiyet” dizisinin başrollerinde; Hülya Avşar (Hale Ilgaz), Mehmet Aslantuğ (Harun Orhun), Deniz Çakır (Bahar Yüksel), gibi oldukça güçlü isimler yer almakta. Başarılı oyunculara; İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın, Sevgi Temel ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler eşlik edecek. 

Masumiyet konusu nedir? 

Dizide evli ve iki çocuk annesi olan Bahar (Deniz Çakır), erken yaşta anne olmuş ve tüm dünyası çocukları olmuştur. İdeallerinden ve hayallerinden çocukları uğruna vazgeçmiştir.19 yaşında ki liseyi yeni bitirmiş üniversiteye başlamak üzere olan kızı ilk kez aşık olur. Kızın ilk aşkı yaşıtları gibi üniversite öğrencisi değil, kendinden yaşça büyük patronudur. Kızının yaptığı yanlıştan döndürmeye çalışan Bahar’ın hayatı ise bu aşkla birlikte tamamen değişecektir.  

Fragmanı dizi severlerde oldukça merak uyandıran Masumiyet dizisinin ilk bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00’da yayınlandı. Çarşamba akşamı diğer ulusal kanallarda büyük ilgi ile takip edilen Kanal D’de Sadakatsiz, ATV’de Kuruluş Osman yayınlanıyor. Büyük İlgiyle izlenen ve TV’8 de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ise reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Masumiyet dizisi konusu ve güçlü kadrosuyla diğer kanallarda yayınlanan ve oldukça izlenen dizilere şimdiden rakip olacağa benziyor.   

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0