in

Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü?

Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü sorusu özellikle son günlerde Google’da yoğun bir şekilde aranıyor ve Kelly’nin sağlık durumu merak ediliyor. Ağır Yaşamlar serisinde ilk kez pek çok insanın tanıma şansı bulduğu ve fazla kilolarıyla çok konuşulan Kelly için son çıkan haberler ise yürek burktu. Peki Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü? Kelly yaşıyor mu?

Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü şeklinde yapılan internet aramalarında ciddi bir artış yaşanıyor. Fazla kiloları nedeniyle sağlık sorunları yaşayan ve Ağır Yaşamlar serisinin 13. bölümünde ilk kez görme şansı bulduğumuz Kelly için umutlar sürüyordu. Peki Kelly hakkında çıkan son haberler doğru mu? Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü? İşte merak edilen noktalar…

Ağır Yaşamlar serisinin 13. bölümüne Kelly damga vurmuş ve fazla kilolarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Kelly Mason, Dr. Nowzara’nın rehberliğinde hayatını değiştirmek için yola çıkmış ve benzer sorunu yaşayan pek çok hastaya da umut olmuştu.

Kelly, çok daha fazla kiloya sahipti. Ancak azmederek 156 kilo verdi ve büyük bir başarıya imza atmasını bildi. Ağır Yaşamlar serisi boyunca bu mucizeye tanık olurken kötü haberin gelmesi de gecikmedi. Sağlık sorunları devam eden ve kilo vermeye çalışan ve bu konuda hayli yol kat eden Kelly, hayata gözlerini yumdu. Buna sebep ise kalp krizi oldu.

Annesiyle büyüyen Kelly, aslında genetik bir mirası devralmıştı. Kelly’nin annesi de morbid obez olarak tabir edilen bir hastalığın pençesindeydi. Bu obezlik nedeniyle de yemek bağımlılığını yıllarca durduramadı ve son olarak çareyi Ağır Yapımlar serisiyle tanıdığımız Dr. Now oldu.

Üstün bir gayret gösteren Kelly, azim elinden hiçbir şey kurtulmaz sözlerinin hayata yansıması gibiydi. 156 kilo vererek bu sorunu yaşayan pek çok insana umut olan ve yaşam enerjisi veren Kelly, yine bu kiloların neden olduğu kalp krizi ile aramızdan ayrıldı ve büyük bir üzüntüye yol açtı.

Olayın ardından açıklama yapan Dr. Now, Kelly’nin kilo verme sürecinin başarılı gittiğini, ancak uykusu esnasında kalbine yenildiğini kaydetti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0