in

Flash TV açıldı mı?

Flash TV açıldı mı sorusu özellikle son haftalarda gündemden düşmüyor ve ünlü isimlerin de yer aldığı Flash TV’nin bomba içeriklerle ekrana döndüğü biliniyor. Peki Flash TV açıldı mı? Flash TV’de kimler boy gösterecek? Flash TV nasıl izlenir? İşte Flash TV ile ilgili merak edilen noktalar ve yaşanan son gelişmeler…

Flash TV açıldı mı sorusu şu günlerde akılları meşgul ediyor ve Flash TV reklamlarının internette boy gösterdiğini görüyoruz. Daha da önemlisi Flash TV’nin yeni sezonu için anlaşılan ünlüler arasında oldukça ünlü isimler de var. Peki Flash TV açıldı mı? Flash TV nasıl izlenir? Flash TV ile ilgili merak edilen her şey bu yazıda…

Flash TV açıldı mı sorusunun yanıtına geçmeden önce Flash TV’nin geçmişine bakmakta fayda var. 15 Ocak 1992 tarihinde kurulan ve Göktuğ Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Flash TV, Türkiye’nin 2. Özel Televizyon Kanalı olma özelliğine sahip. Yani mazisi oldukça eski ve tarihi de bir önemi var. 1 Mart 2019 tarihinde ise yayınına ara veren Flash TV, o gün bugündür sessiz durumdaydı.

Ancak Flash TV, 2 yıllık bir aranın ardından ekranlara geri dönüyor. Flash TV açıldı mı sorusu 2 yıllık bir aranın ardından yanıtını bulmuş durumda ve 11 Ekim tarihi itibariyle bir ulusal kanal olarak ekranlara gelmeye başladı. Flash TV’nin test yayınları 30 Eylül 2021’den bu yana devam ediyordu.

Flash TV’nin efsanesi olan Flash TV Sarı Bıyık karakteri yeni sezonda kendine yer bulamamış. Bunun dışında Can Ataklı, Uğur Dündar gibi isimlerin kadroda yer alacağı konuşuluyor.

Flash TV, yeni sezonunda eğlence ve şov kanalı imajından sıyrılıp, muhalif bir yayın anlayışı içinde farklı ve özel işlere imza atmak istiyor. Ancak önceki dönemde daha çok dalga konusu olan içeriklere imza atan Flash TV ile ilgili internette dolaşan pek çok caps yer alıyor.

Flash TV’nin 7/24 YouTube üzerinden canlı izlenememesi ise izleyicilerin bir kısmını rahatsız ediyor. Günümüz şartlarında Flash TV YouTube üzerinden de kanalı seyretmek isteyen hatırı sayılır bir kitle var, ancak Flash TV yöneticileri bu talebi göz ardı etmişe benziyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0