in

ÜzgünÜzgün

Yusuf Kavaklı hoca hasta mı?

Yusuf Kavaklı hoca hasta mı sorusu özellikle son birkaç haftadır Google’da yoğun bir şekilde aranıyor ve Yusuf Kavaklı hocanın sağlık durumu merak ediliyor. Beyaz TV’de Nur Viral ile birlikte Cuma Sohbetleri programını sunan Yusuf Kavaklı hocanın son halini görenler ise sağlık durumu hakkında bilgi almak istiyor. Peki Yusuf Kavaklı hoca hasta mı? Yusuf Kavaklı hoca sağlığı nasıl? İşte merak edilenler…

Yusuf Kavaklı hoca hasta mı sorusu, Yusuf Kavaklı hocanın son programlarında yüzünün solgun görünmesiyle merak edilir oldu. Beyaz TV’de her cuma günü Cuma Sohbetleri programında karşımıza çıkan ve Nur Viral ile birlikte kamera karşısına geçen Yusuf Kavaklı hoca, pek çok kişi tarafından yakından takip ediliyor ve sözlerine kıymet veriliyor. Peki Yusuf Kavaklı hoca hasta mı? Sağlık durumu nasıl? İşte bu konuda en net bilgiler…

Yusuf Kavaklı hoca, uzun bir süredir ilaç kullanıyor. Ancak bu ilaçlar öyle hafif ilaçlar değil ve ağır ilaçlar kullanması nedeniyle saç dökülme sorunu da yaşadığı dikkat çekiyor. Yusuf Kavaklı hoca, bizzat kendi de bu durumu doğrularken, ağır ilaç kullandığını kabul ediyor. Yusuf Kavaklı hoca, uzun bir süredir rahatsızlığıyla mücadele ediyor ancak rahatsızlığının tam olarak ne olduğunu kimse bilmiyor.

Yusuf Kavaklı Hoca kimdir?

1946 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Yusuf Kavaklı hoca, ilkokulu Sivas’ta bitirdikten sonra yönünü İstanbul’a çevirdi ve 1974’te İstanbul Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. 1982 yılında Diyanet İşleri Başkanlığınca Belçika‘ya Din Dersi Öğretmeni olarak gönderildi. 1982-1986 yılları arasında Belçika’da din dersi öğretmenliği yaptı.

Belçika’da öğretmenlik yaparken 1984-1986 yılları arasında Tercüman Gazetesi’nin Avrupa baskısında “cuma sohbetleri” başlığı altında haftalık sohbet yazıları yazdı. Yusuf Kavaklı hoca şu ara rahatsızlığını gizlemiyor ve son programında da bunu açıkça ifade etmiş durumda.

Yusuf Kavaklı hocanın hasta olduğunu açıklamasının ardından programı birlikte sunduğu Nur Viral ise göz yaşlarına hakim olamadı. Hocanın tedavisinin Çapa Tıp Fakültesi’nde devam ettiği belirtildi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0